Апаратна нарада

Written on . Posted in Міський голова, нарада

23 січня 2023 року Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів Васильківської міської ради, комунальних підприємств, управляючих компаній, поліції, медичних установ і старост.

Увага була приділена важливим питанням життєдіяльності жителів Васильківської громади.
Коротко про головне.
?Дільничні офіцери поліції відзвітувались за 2022 рік. Протягом року задокументовано 62 кримінальних впровадження, 38 з яких направлено до суду. Складено 652 адміністративних протоколів, а саме:
?Зберігання наркотиків;
?Домашнє насильство;
?Хуліганство;
?Благоустрій та інше.
?Теплопостачання. Всі котельні в роботі, будинки з теплом. По прийому громадян було звернення мешканців будинку 11 по вулиці Садова на неякісні послуги опалення квартир. Станом на сьогодні в квартирах тепло, котельня забезпечена генератором, що дає можливість опалювати будинок за відсутності електропостачання. Трохи розрахункових цифр для розуміння мешканців громади, у скільки обходиться 1 день роботи одного генератора на котельні: орієнтовно (в залежності від потужності генератора) 1 день – 15 тис грн на пальне * на 30 днів = 450 тис грн.
?Благоустрій. Проводяться рейди та перевірки з метою додержання підприємствами, установами, організаціями законодавства у сфері благоустрою щодо неналежного санітарного стану територій, влаштування звалищ сміття обабіч доріг.
?Освіта. З 30 січня діти виходять на навчання. На території нашої громади працюють 6 закладів дошкільної освіти, а також чергова група в с. Погреби. Станом на сьогодні відвідують садочки орієнтовно 270 дітей. Позашкільні заклади та спортивні секції працюють згідно своїх графіків.
☝️Не ігноруйте повітряні тривоги і довіряйте тільки офіційним джерелам інформації.
Спокійного початку тижня! Бережімо одне одного! Бережімо Україну!??
 

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі