засідання тренерської ради Васильківської дитячо-юнацької спортивної школи

Written on . Posted in Спорт

Розвиток спорту серед підлітків дуже важливий напрямок роботи у нашій громаді, адже це і здоров’я дітей, дисципліна і загартованість, а також спортивні здобутки і перемоги . Тому сьогодні було проведено засідання тренерської ради Васильківської дитячо-юнацької спортивної школи, у якій також взяли участь Анатолій Іванович Ільченко – начальник Київського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та Тарасов Володимир Зіновійович, тренери, представники відділів та управлінь Васильківської міської ради, батьки.

На нараді заслухали доповіді тренерів всіх відділень ДЮСШ щодо участі у змаганнях вихованців, їх досягнення, шляхи покращення та розвиток спорту у Васильківській громаді.
На сьогодні у нас в громаді у складі спортивної школи працюють секції з таких видів спорту: легка атлетика, бокс, плавання, дзюдо, художня гімнастика, баскетбол, панкратіон.
Наше завдання зробити спорт також доступним для дітей в сільській місцевості. Для цього ми відкрили перші секції з панкратіону для дітей, які проживають у сільській місцевості. Забезпечили підвіз дітей до секції шкільним автобусом. Загалом у відділені зараз займається 66 дітей.
Дякуємо всім тренерам, які попри тяжкий рік і постійні тривоги, тренують дітей, виховують справжніх патріотів, вірять в них і підтримують.

DSC-1020

DSC-1005 DSC-1008 DSC-1017
DSC-1025 DSC-1030

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі