ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ ПІД ЧАС КУПАННЯ В ОПОЛОНЦІ НАПЕРЕДОДНІ СВЯТА ВОДОХРЕЩА

Written on . Posted in Обухівське РУ ГУ ДСНС України у Київській області

Рятувальники звертаються до громадян та рекомендують купатися в спеціально обладнаних місцях, які мають спуск з поручнями, а також у присутності медичної та рятувальної служби. Забороняється занурюватись особам, які перебувають у стані алкогольного сп’яніння! Необхідно прислуховуватись до свого організму, щоб уникнути переохолодження. Батьки повинні дивитися за своїми дітьми під час Хрещенських забав!

Напередодні свята варто проконсультуватися з лікарем. Людям з захворюваннями легенів та серцево-судинної системи приймати участь в обрядовому дійстві забороняється!
За два тижні до купання необхідно підготувати організм до холоду, обтираючись рушником змоченим у холодній воді, приймаючи контрастний душ, а також практикуйте короткочасне перебування на відкритому повітрі у мінімальній кількості одягу.
Під час проведення обряду не рекомендується різко пірнати або стрибати у воду. Потрібно заходити повільно та обережно, не занурюючись з головою. Перебувати у воді дозволяється лише кілька секунд. Щоб не впасти та не отримати травми чи забоїв необхідно одягати взуття на неслизькій та рельєфній підошві. Щоб уникнути переохолодження мати з собою рушник чи ковдру. Після занурення обтертись, вдягнутись в теплий одяг та випити гарячого чаю.
Якщо доводиться купатись в місцях, де немає рятувальної чи медичної служби при виявленні у себе наступних ознак: тремтіння, блідість, посиніння шкіри, губ, біль у пальцях рук та ніг, це – ПЕРЕОХОЛОДЖЕННЯ!
В такому випадку необхідно негайно йти додому, лягти у ліжко під ковдру та обкластись грілками, температура яких не перевищує 36 градусів С. Якщо побіліли скроні, ніс, вуха, достатньо розтерти їх чистою рукою до почервоніння і відчуття поколювання. Можна використовувати для розтирань суху вовняну тканину та розчин спирту або горілки. Після відновлення температури тіла випити гарячого чаю чи кави. Ні в якому разі не можна поливати обморожені ділянки гарячою водою! Якщо у місцях обмороження виникло напухання та піхурі, а температура тіла не повернулась до норми – викличте швидку допомогу.
До цих порад варто прислухатись, щоб не отримати травм чи переохолодження. Бережіть своє життя та здоров’я!
Обухівське РУ ГУ ДСНС України у Київській області

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі