апаратна нарада

Written by administrator on . Posted in нарада

Секретар Васильківської міської ради Богдан Шевчук провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів Васильківської міської ради, комунальних підприємств, управляючих компаній, медичних установ і старост.

Увага була приділена важливим питанням життєдіяльності жителів Васильківської громади.
Коротко про головне.
Водопостачання. Станом на сьогодні 4 свердловини заживлено до пріоритетного підключення, що суттєво покращило ситуацію в деяких центральних районах міста. Ще 2 свердловини було під’єднано до альтернативної електролінії. Ще на деяких свердловинах згодом буде встановлено генератори. Але для того, щоб був гарний тиск для безперебійної подачі води до будинків, має одночасно працювати 28-30 свердловин. Робота в цьому напрямку ведеться.
Теплопостачання. Всі котельні в роботі, будинки з теплом. Додатково на деяких котельнях встановлюються генератори, щоб забезпечити роботу котелень під час відключень електроенергії.
Благоустрій. Надано доручення відділу контролю за благоустроєм УЖКГББ провести роботу з підприємцями не залишати пакети зі сміттям обабіч доріг.
Також були обговорені питання з керівниками управляючих компаній щодо проведення робіт з ремонту покрівель на будинках, заслухані звіти про роботу за минулий тиждень та планування заходів на поточний робочий тиждень відділу молоді та спорту, управління освіти, управління соціального захисту населення.
DSC-0690

DSC-0676 DSC-0678 DSC-0682 DSC-0684

Trackback from your site.

Leave a comment