Відбулася 15 позачергова сесія Васильківської міської ради VIII скликання

Written on . Posted in Сесія

На початку засідання Васильківський міський голова Наталія Баласинович та всі присутні привітали ?з Днем енергетика наших воїнів світла в особі провідного інженера ДТЕК Київські регіональні електромережі Васильківської дільниці Голованя Олександра Володимировича та весь колектив. ? Велика шана героїчній праці воїнів енергетичного фронту. Адже разом зі Збройними силами, які перемагають ворога, енергетики протистоять темряві та холоду. Вдячні за самовідданість і стійкість!
На сесії присутні депутати розглянули 40 питань. Дуже важливим питанням було схвалення бюджету Васильківської міської територіальної громади на 2023 рік?.
?Окрім того, були затверджені важливі для громади соціально-економічні Програми на наступний рік та внесені зміни до вже діючих Програм.

Наталія Олександрівна подякувала всім депутатам за плідну працю та підтримку у непростому для всіх українців 2022 році. “Це ознака нашої єдності, ознака того, що ми весь рік допомагали один одному, разом вирішували складні завдання, це ознака нашої непохитної ВІРИ В ПЕРЕМОГУ!” – зазначила міський голова. ??
 

Trackback from your site.

Leave a comment

ВІДЖЕТ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ