Про заборону використання “новорічних салютів”

Written on . Posted in Без категорії

Незабаром розпочнуться новорічні свята, які до повномасштабного вторгнення люди звикли святкувати гучно, запускаючи різноманітні феєрверки та салюти.

Проте сьогодні, під час дії воєнного стану, голосні вибухи святкових салютів не в радість і можуть мати тяжкі наслідки фізичного і психологічного характеру, особливо для людей літнього віку, дітей, хворих, тимчасово переміщених осіб із зон активних бойових дій та військових.
Пам’ятайте, що згідно чинного законодавства діє заборона та визначена відповідальність за незаконне використання піротехніки, в тому числі за незаконний продаж піротехнічних засобів.
Заборона стосується використання всіх видів феєрверків, салютів, піротехнічних виробів, інших засобів піротехніки зі світловим, іскровим, димовим, звуковим, змішувальним ефектами та інших вибухонебезпечних пристроїв та ін.
Разом з тим, суб’єктам підприємницької діяльності усіх форм власності, які здійснюють свою діяльність у межах Васильківської міської територіальної громади ЗАБОРОНЕНО реалізацію феєрверків, салютів, піротехнічних виробів, інших засобів піротехніки зі світловим, іскровим, димовим, звуковим, змішувальним ефектами та інших вибухонебезпечних пристроїв.
Також, керівники закладів ресторанного господарства, повинні НЕ ДОПУСКАТИ під час проведення святкових заходів на території підпорядкованих об’єктів проведення салютів, феєрверків, використання піротехнічних виробів.

Trackback from your site.

Leave a comment

ВІДЖЕТ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ