сьогодні у нашій громаді на базі Васильківського академічного ліцею «Престиж» відбулося відкриття «Класу безпеки»

Written on . Posted in Освіта

Вкрай важливою для нас є безпека маленьких мешканців, тож навчити, як правильно поводити себе в екстремальних ситуаціях обов’язок кожного дорослого!

Кабінет обладнаний необхідними навчальними засобами для проведення цікавих занять. Усе задля того, щоб просто та зрозуміло пояснити учням Правила пожежної безпеки, порядок дій при звучанні сигналів повітряної тривоги, та поведінки з вибухонебезпечними предметами, тощо.
На відкриття класу завітали тимчасово виконуюча обовязки начальника Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Ярослава Тростянська, секретар Васильківської міської ради Богдан Шевчук, представник ГУ ДСНС України в Київській області Тетяна Куць, начальник Обухівського РУ ДСНС України у Київській області Олександр Головач, заступник начальника Обухівського РУ ДСНС України у Київській області Олександр Сук, начальник управління освіти Лілія Козак, освітяни.
Заняття в класі проводитимуть педагоги, рятувальники ДСНС, медичні працівники та фахівці Нацполіції.
Рятувальники сьогодні провели перший урок. Учні в ігровій формі дізналися, як поводитися у різних ситуаціях, як викликати екстренні служби та спробували себе у ролі рятувальників.

IMG-7511

IMG-7544 IMG-7575 IMG-7588 IMG-7631 IMG-7647 IMG-7654 IMG-7683

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі