Відбулося позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС

Written on . Posted in засідання комісії, ТЕБ та НС

?Сьогодні Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
?Підступні удари ворога, що пошкоджують наші енергомережі, змінюють звичний ритм життя та побут українців. Всі ми маємо адаптуватися під непрості реалії і готуватися до блекауту. Надіятись на те, що ворог перестане знищувати нашу енергосистему, марно.
Тому, розглянули важливі питання закупівлі потужних генераторів та палива для забезпечення роботи необхідних для життєдіяльності громади об”єктів інфраструктури.

Також розглянули лист управління житлово – комунального господарства, будівництва та благоустрою Васильківської міської ради від 19.12.2022 року №2017/02.01-15 про затвердження плану спільних дій з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, що виникли в результаті відсутності електропостачання протягом тривалого часу (під час проходження опалювального періоду 2022/2023 року) та плану зливу води на території Васильківської міської територіальної громади Обухівського району Київської області.
☝️Такі дії вже необхідно передбачити, бо в разі довготривалої відсутності електроенергії та при температурному режимі -10/-15 градусів, якщо вчасно не злити воду, труби замерзнуть, а всю систему доведеться будувати заново.
?Друзі, будемо надіятись, що нам не доведеться вдаватись до таких надзвичайних дій, але треба бути готовими на випадок масштабного неконтрольованого блекауту”.
 

Trackback from your site.

Leave a comment

ВІДЖЕТ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ