День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Written by 1 admin on . Posted in Вшанування

Сьогодні в Україні день пам’яті! День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
Ми згадуємо та вшановуємо живих ліквідаторів цієї жахливої техногенної катастрофи та молимося за полеглих у боротьбі з мирним атомом. У 1986 році ліквідатори виграли свою війну і назавжди залишилися Героями. Вони врятували сотні тисяч життів українців та інших європейських народів. Через 36 років після аварії, Чорнобиль пережив другу катастрофу – російську окупацію. На початку війни там був захоплений окупантами перший військовий об’єкт, були захоплені у заручники солдати, які здійснювали охорону, та працівники станції.
Сьогодні росія погрожує всьому людству ядерною зброєю, захопивши Запорізьку АЕС та її українських працівників у заручники. Ворог намагається шантажувати усю світову спільноту, використовуючи її як свою військову базу та як щит від українських атак.
Обстріли атомних електростанцій – це злочин, це акт терору проти всього людства, адже наслідки можуть бути набагато серйознішими, ніж у 1986 році. Тому, завданням і викликом 2022 року для усього світу – не допустити нового Чорнобиля!
У 2022 році Україна має боронити свою землю від російського агресора і знову стояти на охороні всього світу від ядерної катастрофи.
Ми схиляємо голови перед пам’яттю загиблих ліквідаторів.
Багато учасників ліквідаторів сьогодні боронить нашу державу від російського агресора, відстоюючи свої права жити у вільній і незалежній Україні.
Зичимо здоров’я і мирного неба усім! Україна Переможе!

Trackback from your site.

Leave a comment