Вітання Васильківського міського голови Наталії Баласинович з нагоди Дня місцевого самоврядуванн

Written on . Posted in Cвята

Шановні колеги, депутати, громадо!
Найщиріші вітання всім з нагоди Дня місцевого самоврядування!
Цей рік приніс нам складні випробування. Уже 24 лютого наша громада потерпала від ворожих обстрілів, були зруйновані та пошкоджені об’єкти критичної інфраструктури, житлові будинки, серед жителів панували хаос, страх, розпач і розгубленість. Усе це було величезним викликом для місцевого самоврядування, адже ми мали продовжувати виконувати ті важливі повноваження, які на нас були покладені: тримати зв’язок з населенням та підтримувати їх у найскладніші часи, облаштовувати блок пости і укриття, створювати добровольчі формування, забезпечувати належне функціонування житлово-комунального господарства, продовжувати надання послуг у сфері охорони здоров’я, організовувати отримання гуманітарної допомоги, співпрацювати з бізнесом, приймати переселенців. Загалом не спати і працювати 24/7. Але ми всі згуртувались задля однієї мети – захисту території Васильківської громади та її жителів.
Сьогодні я вдячна кожному з Вас за підтримку, допомогу і розуміння. Щоденно починаю ранок з контролю питань, які найбільше хвилюють жителів громади, дослухаюсь до порад і разом з колегами намагаємось швидко вирішувати проблеми, які перед нами ставить наше сьогодення.
Хочу побажати всім нам зустріти Перемогу і продовжити працювати на благо і розбудову нашої Васильківщини під мирним українським небом. Міцного здоров’я, оптимізму і мужності, родинного затишку і тепла.
З вірою в найкраще! Все буде Україна!

318334831-557672483036472-1963916742483355525-n-1

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі