Відбулася апаратна нарада

Written on . Posted in Міський голова, нарада

?Сьогодні Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів Васильківської міської ради, комунальних підприємств, управляючих компаній, медичних установ, організацій державної форми власності і старостами, на якій обговорили першочергові завдання на поточний робочий тиждень.

?З 5 грудня, за повідомленням ДТЕК Київські Регіональні Електромережі, Київська область повертається до графіків стабілізаційних відключень. Але ситуація в енергосистемі залишається складною. Тому, як зазначають енергетики, можуть виникати деякі відхилення від графіку для балансування енергосистеми. Нагадуємо на необхідність й надалі економити електроенергію. Це потрібно робити постійно! Дякуємо нашим Збройним силам, ППО, які захищають наше небо та об‘єкти критичної інфраструктури. З графіками відключень по нашій громаді можна ознайомитись за посиланням https://www.dtek-krem.com.ua/ua.
?Вкотре наголошуємо, що Блекаут — цілком можлива реальність. Всі ми повинні розуміти, що на випадок надзвичайної ситуації внаслідок ворожих атак та тривалій відсутності енергопостачання, а також у зв’язку з суттєвим похолоданням ми повинні бути готові в негайному порядку вжити технічних заходів, аби не дозволити будинковій системі теплопостачання вийти з ладу чи заморозитись. Нам прийдеться застосувати порядок дій, щоб не допустити замерзання системи теплопостачання. Маємо бути готові до різних варіантів.
?Ще раз застерігаємо всіх мешканців, які користуються обігрівачами, котлами, плитами, генераторами. Рятувальники уже стикаються з наслідками необачного поводження. За минулий тиждень у нашій громаді сталося 3 пожежі у житлових будинках. Також, особливо небезпечним, є використання генераторів у будинках. Наслідки можуть бути трагічними. Тому, будьте обережні та дотримуйтесь правил, які допоможуть вам уникнути біди!
?Ще раз про водопостачання. При відключенні електроенергії тиск в системах знижується, тому багато споживачів залишаються без водопостачання. Ситуація зможе покращитись тільки при стабільному електропостачанні. Комунальним підприємством організовано підвіз води до будинків. Телефонуйте (04571) 21017 і залишайте заявку.
?Керівникам комунальних підприємств, управляючих компаній, а також суб’єктам господарювання провести роботи по розчистці та посипці тротуарів та місць загального користування. Забезпечити розчистку та посипання доріг, підйоми протиожеледними засобами на території Васильківської громади. Закликаємо усіх учасників дорожнього руху бути обачними на дорогах. Зокрема, водіїв обирати помірну швидкість та дотримуватись безпечної дистанції між транспортними засобами, вмикати фари, а пішоходів – переходити дорогу лише у спеціально призначених для цього місцях, носити на одязі світловідбиваючі елементи або підсвічувати фонариком, телефоном тощо.
?ВАЖЛИВО! З 1 грудня призначати субсидії та пільги на оплату житлово-комунальних послуг буде Пенсійний фонд. Таким чином, вказані функції, які раніше належали органам соціального захисту населення, переходять до органів Пенсійного фонду України. Передача функцій призначення, виплати та нарахування субсидій від органів праці та соціального захисту населення до пенсійного фонду обумовлене тим, що пенсійний фонд працює за принципом екстериторіальності. Цей принцип означає, що незалежно від того, де перебуває людина в умовах воєнного стану: може проживати на території України, може виїхати за кордон, але обов’язково має право скористатися субсидією та пільгою, їй вона буде призначена. Тому що, незалежно від того, де вона є, право вона своє не втрачає.
?Освіта. ЗДО «Чорнобривчик» відновив свою роботу. Новорічні канікули для школярів розпочнуться з 24 грудня та триватимуть до 15 січня 2023 року. Якщо будуть зміни, додатково буде інформація.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі