про намір отримання дозволу на викиди

Written on . Posted in Оголошення

ТОВ «ГАЗ-РЕСУРС» заявляє про намір отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферу від стаціонарних джерел викидів. Адреса промислового майданчика: Київська обл., Обухівський°р­н, с. Митниця, автошлях Київ-Одеса км 44+650 ліворуч.

Підприємство віднесено до другої групи за ступенем впливу об’єкту на забруднення атмосферного повітря, та потребує взяття на державний облік за обсягами потенційних викидів забруднюючих речовин в атмосферу.

Джерелами викидів є: дихальні клапани підземної ємності зберігання світлих нафтопродуктів; скидний патрубок підземної ємності зберігання ЗВГ; паливороздавальні колонки; вузол зливу ЗВГ; дизельгенератор, парковка. Кількість джерел викидів – 13. Загальний обсяг викидів становить 4,598282 т/рік (включно з парниковими газами). Внаслідок виробничої діяльності промислового майданчику, на якому здійснюється роздрібна торгівля рідким та газоподібним паливом в атмосферне повітря викидаються такі забруднюючі речовини: бензин (нафтовий сірчистий, у перерахунку на вуглець), вуглеводні насичені С12-С19 (розчинник РПК 26511 і ін.) у перерахунку на сумарний органічний вуглець, пропан, бутан, азоту (1) оксид (N2O), діоксид сірки (діоксид та триоксид) в перерахунку на діоксид сірки, вуглецю діоксид, оксиди азоту, оксид вуглецю, речовини у вигляді зважених твердих частинок (сажа), НМЛОС, метан.

При отриманні дозволу на викиди будуть встановлені умови до технологічного обладнання та споруд, до адміністративних дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру для запобігання перевищення викидів забруднюючих речовин в атмосферу. ТОВ «ГАЗ-РЕСУРС» гарантує при здійсненні своєї діяльності дотримання вимог і нормативів природоохоронного й санітарного законодавства.

Нормативна санітарно-захисна зона для даного виду діяльності приймається за розрахунком забруднення атмосферного повітря шкідливими викидами АЗС, але не менше 50 м. За результатами розсіювання вклад підприємства в існуючий рівень забруднення атмосферного повітря значно нижчий від допустимих рівнів.

Із зауваженнями та пропозиціями звертатись до Київської обласної військової адміністрації (Київської обласної державної адміністрації) за адресою: 01196, м. Київ, площа Лесі Українки, буд. 1, телефон – (044) 286-84-11, e-mail: zag@koda.gov.ua, zvern@koda.gov.ua протягом 30 календарних днів з моменту виходу оголошення.

image

Trackback from your site.

Leave a comment

ВІДЖЕТ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ