В місті Васильків відкрили модульне містечко для внутрішньо переміщених осіб і мешканців міста, які втратили житло під час повномасштабного вторгнення

Written by administrator on . Posted in Без категорії

29 жовтня 2022 року святково відкрили Патріотичне містечко.
“Це свято, в першу чергу, для людей, які пережили страхіття ворожих обстрілів, руйнування своїх будинків, довготривале перебування в підвалах, погребах без світла, їжі, води.

Це свято тих людей, які цілодобово працювали, створюючи всі умови для комфортного проживання переселенців.
Сьогодні родини, які знайшли прихисток в нашій громаді, отримали тимчасове житло з прекрасними мебльованими кімнатами, ігровими куточками для дітей, великими кухнями з необхідною технікою. Все по сучасному, з любов’ю і турботою про людей.” – зазначила Васильківський міський голова Наталія Баласинович.
На відкриття, розділити радісні моменти, приїхали Олексій Чернишов – міністр розвитку громад та територій України, Олексій Кулеба – голова Київської ОВА, Бартош Ціхоцький – Надзвичайний і Повноважний Посол республіки Польща, Андрій Клочко – народний депутат України, голова комітету ВР України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, Олександр Гомон – голова Обухівської РВА, Тетяна Засуха – Герой України, депутати міської ради, громада.

IMG-1761 IMG-1792 IMG-1823 IMG-2078

Trackback from your site.

Leave a comment