апаратна нарада

Written by administrator on . Posted in нарада

Сьогодні відбулася робоча нарада з керівниками структурних підрозділів Васильківської міської ради, комунальних підприємств, управляючих компаній, медичних установ, старост.
Обговорили нагальні питання з забезпечення нормальної життєдіяльності громади та її мешканців.

Щодо початку опалювального сезону на території Васильківської громади.
Васильківська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування та Васильківський центр первинної медико-санітарної допомоги розпочали опалення в закладах ще на минулому тижні. Враховуючи теплий температурний режим на вулиці, в медичних закладах підтримується комфортна температура для перебування пацієнтів.
Загальноосвітні навчальні заклади, відповідно до затверджених раніше рішень, з 31 жовтня розпочинають свою роботу за змішаною формою навчання. Навчальні заклади, які мають котельні з альтернативним опаленням, буде підключено також 31 жовтня.
Дошкільні навчальні заклади №№ 4, 5, 9, за заявками керівників, почнуть опалюватись орієнтовно з 01 листопада.
В житловому секторі опалення буде запущено, якщо протягом трьох днів середньоденна температура не буде перевищувати +8 градусів. Окрім того, зараз в Київській області є обмеження в споживанні електрики, а на комунальне підприємство Васильківтепломережа потрібно 2.5 МВт/год., що є суттєвим навантаженням в нинішній ситуації.
Також, є визначені пункти обігріву, які функціонуватимуть у період зниження температури повітря, можливого відключення електроенергії або опалення. Вони облаштовані та забезпечені усім необхідним. Там відвідувачі зможуть зігрітись, випити гарячих напоїв.
Адреси пунктів обігріву по м. Васильків:
Васильківський академічний ліцей «Успіх» – вул. Шевченка, 46;
ОЗО «Васильківський академічний ліцей «Престиж»» – вул. Декабристів, 135;
БФ «Старс» – вул. Шевченка, 5.
Окрім цього, при необхідності буде розгорнуто пересувний пункт обігріву пожежно-рятувальної частини м. Васильків.

Trackback from your site.

Leave a comment