Відбулася апаратна нарада

Written on . Posted in Міський голова, нарада

Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів Васильківської міської ради, комунальних підприємств, управляючих компаній, медичних установ і старост.

?Одним із важливих питань на сьогодні є економія електроенергії. Віялові відключення світла з метою стабілізації ситуації з електропостачанням тривають. ☝️Тому прошу всіх жителів громади з розумінням віднестись до таких тимчасових незручностей. Це реалії нашого сьогодення, в країні війна і ворог? щоденно наносить удари по нашій енергетичній системі. ☝️Разом з тим хочу зауважити, що ❗️місцева влада не впливає на графіки відключень на території громади❗️. ☎️Гаряча лінія ДТЕК Київські електромережі 044 459 07 40.
❗️Також звертаюсь до власників магазинів, супермаркетів, аптек, сфери побуту у пікові години, а саме з 17.00 відключати свої рекламні вивіски та конструкції❗️. Ми повинні економити електроенергію. Це наша відповідальність та внесок у Перемогу над ворогом.
?Всі заклади освіти Васильківської громади (дитячі садочки, школи, позашкільні заклади) з 24 до 28 жовтня працюватимуть у дистанційному режимі. У разі інших змін у навчальному процесі інформація буде висвітлена додатково.
☝️Звертаю увагу, що осінні канікули перенесені на зимовий період.
?До опалювального сезону готові, системи підготовлені, запуск тепла в квартири очікуємо, як тільки стабілізується ситуація з енергопостачанням. Наразі теплопостачанням вже забезпечено Васильківську лікарню.
?Надзвичайних ситуацій за минулий тиждень не спостерігалось. Готуємось до зими, тому в посиленому режимі проводиться робота з укомплектування пунктів обігріву на території громади.
?Хочу звернутись до любителів грибів. Наразі в лікарні перебувають тяжкі хворі, які минулого тижня отруїлись грибами. А ще, таке «тихе полювання» може бути вкрай небезпечним, адже більшість лісів несуть загрозу натрапити на небезпечні вибухові предмети.
?Утримайтеся від походу в ліс та збирання грибів. Бережіть себе!
?Тримаємо стрій!
Пам’ятаємо, ні зброя, ні ракети ворога, ні його жорстокість, ніколи не будуть вище за правду, за справедливість, за людяність, за життя… Все в нас буде добре! Віримо в ЗСУ! Слава Україні!??
 

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі