ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ!

Written on . Posted in центр зайнятості

Федерація роботодавців України у партнерстві з EU4Skills та job-порталом GRC.UA розпочинає проведення опитування підприємств, бізнесу щодо наявного дефіциту кваліфікованого персоналу, актуальних вакансій та проблем, потреб у навчанні та співпраці з закладами освіти!

Попит на ринку праці та потреби підприємств у персоналі. Які затребувані кваліфікації, навички?  Що змінилося та відбувається зараз на ринку праці?

Запрошуємо Вас долучитись до опитування та поділитись своєю думкою, щодо оцінки потреб підприємств. Ваша участь в опитуванні є дуже важливою, оскільки надана інформація допоможе визначити актуальні потреби бізнесу та необхідні напрямки для підготовки  та подальшого розвитку персоналу.

Взяти участь у дослідження можна за посиланням: https://inpoll.org/logon.php?mass=1&code=VDbBp1rKMO2P1vAHOxujmj4NkR3loqzZ&lang=ukr.

Заздалегідь дуже вдячні за Ваш час і зусилля, які Ви присвятили на участь в опитуванні. Ваші відповіді сприятимуть повноті та об’єктивності дослідження.

Результати опитування будуть використані виключно в узагальненому вигляді з метою обґрунтування обсягів та удосконалення програм навчання молоді та дорослих.

До відома: всі надані Вами відповіді конфіденційні. Вони будуть використані тільки в статистичних цілях і не будуть передаватись ніяким іншим установам, організаціям або третім особам.

За будь-яких питань звертайтесь, будь-ласка, за електронною адресою: vasilkov@koblcz.gov.ua.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі