Як зменшити електроспоживання?

Written on . Posted in Важливо!

За останній тиждень українська енергосистема піддалася масштабним ракетним обстрілам з боку росіян. Як наслідок, у багатьох регіонах країни виникли проблеми з безперебійним забезпеченням електроенергією.

? Саме тому споживачі повинні допомагати енергетикам: раціонально використовувати електроенергію і зберігати тепло, аби полегшити балансування енергосистеми і дати спеціалістам час на її відновлення в разі нових пошкоджень.
? Ми не закликаємо не вмикати світло та електроприлади увесь день, але просимо ставитися до електроспоживання розсудливо вранці – з 8-ї до 11-ї години і ввечері – з 17-ї до 23-ї.
? Найменший рівень споживання електроенергії – вночі. Тому саме тоді краще користуватися обігрівачами, пральними машинами, вмикати бойлери, посудомийки та інші енергозатратні прилади.
☀️ Вдень – не вмикати одночасно кілька потужних електроприладів, а вранці і особливо ввечері, коли споживання найбільше, – звести до мінімум користування електрикою.
Кожен неувімкнений прилад – допомога енергетику, який в цей момент лагодить проводи на висоті 30 метрів або трансформатор, щоб забезпечити вам стале енергоживлення.
photo-2022-10-12-13-57-24

c830194-zmenchyty

068814d-top15-10f3f2c9-porady

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі