щотижнева апаратна нарада

Written on . Posted in нарада

Сьогодні Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів Васильківської міської ради, комунальних підприємств, управляючих компаній, медичних установ і старост.

Одним із важливих питань на сьогодні є економія електроенергії. Вчора, внаслідок пошкодження енергетичної інфраструктури російськими обстрілами, було прийнято рішення про віялові відключення світла з метою стабілізації ситуації з електропостачанням. Тому, Наталія Олександрівна закликала всіх жителів громади з розумінням віднестись до тимчасових незручностей.
Також, за можливості, одночасно не вмикати найбільш енерговитратні прилади, щоб зменшити навантаження на нашу енергосистему.
Освіта.
Всі заклади освіти Васильківської громади (дитячі садочки, школи, позашкільні заклади) з 10 до 14 жовтня працюватимуть у дистанційному режимі. У разі інших змін у навчальному процесі інформація буде висвітлена додатково.
Триває робота по підготовці до опалювального сезону, в тому числі і пунктів обігріву, адже ми повинні прорахувати різний розвиток подій, бо ворог намагається зруйнувати критичну інфраструктуру України. Не зайвим буде запастися теплими речами, утеплити вікна.
Тримаємо стрій, але не втрачаємо пильність!
Віримо в ЗСУ! Все буде Україна!8

1 2 3 10

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі