Щотижнева апаратна нарада

Written on . Posted in нарада

Сьогодні Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів Васильківської міської ради, комунальних підприємств, управляючих компаній, медичних установ і старост.

Увага була приділена важливим питанням життєдіяльності жителів Васильківської громади.
Коротко про головне.
В першу чергу Наталія Олександрівна доручила відповідним структурним підрозділам, комунальним підприємствам в терміновому порядку перевірити вуличне освітлення, замінити лампи і забезпечити всі вулиці громади освітленням відповідно до рішення виконавчого комітету з настанням сутінок до 22.30 та з 05.00 до повного світанку.
Першочерговим питанням також є продовження поточних ремонтних робіт асфальтного покриття на дорогах, де ями становлять загрозу для автовласників і пішоходів.
Роботи з відновлення пошкодженого майна будуть пришвидшені, зокрема, вже завезені конструкції для будинку №50 по Декабристів, інші будинки на черзі. Будуть проведені роботи з укріплення стіни в будинках №№46, 52.
Проводяться підготовчі роботи до запуску опалювального сезону. Ще раз наголошую, що тарифи на тепло залишаються такими, як були до 24 лютого 2022 року. Але ми повинні раціонально підходити до використання тепла в наших домоволодіннях і економити, адже ми не знаємо, якою буде зима і які сюрпризи нас чекають. Тому маємо готуватись ретельно.
Освіта. Працюють дошкільні заклади: в місті Василькові (ДНЗ №9, ДНЗ №5), а також в селах Митниця, Погреби, Велика Вільшанка. Триває підготовка до відкриття дошкільної групи в Застугнянському ДОЗ «Чорнобривчик», проводяться роботи з облаштування укриттів в ДНЗ №10 та №4.
COVID-19, на жаль, набирає обертів. У вересні місяці перехворіло 419 жителів громади, тому не відкладайте отримання щеплення від коронавірусу: як базового курсу, так і бустерної дози. На сьогодні є вакцини Pfizer, CoronaVac. Вакцинуйтесь та захистіть себе і своїх рідних.
DSC-0678

DSC-0657 DSC-0659 DSC-0672DSC-0685

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі