ОГОЛОШЕННЯ

Written on . Posted in Архітектура

Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та рішення Васильківської міської ради Київської області від 26 листопада 2021 року № 01.10-09-VIII розроблено проект детального плану території в районі вулиць Соборна та Миколи Гоголя в місті Василькові Київської області.

Замовником розроблення детального плану території виступає виконавчий комітет Васильківської міської ради Київської області. Розробник містобудівної документації –          Державне підприємство «Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «ДІПРОМІСТО» імені Ю.М. Білоконя».

Ознайомлення з матеріалами проекту містобудівної документації відбувалося відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови КМУ від 25 травня 2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», на офіційному сайті Васильківської міської ради та в газеті Довідкова «ВАСИЛЬКІВ – КНЯЖЕ МІСТО» від 10 серпня 2022 року № 3 в місячний термін з дня опублікування.

Відповідальним за організацію розгляду пропозицій громадськості визначено управління містобудування, архітектури та контролю за розвитком інфраструктури Васильківської міської ради (тел. 04571-2-48-45).

За результатами надходження пропозицій 05 жовтня 2022 року о 10:00 год. будуть проведені громадські слухання в приміщенні управління містобудування, архітектури та контролю за розвитком інфраструктури Васильківської міської ради за адресою: м. Васильків,  вул. Шевченка, 6 ( кінотеатр «Дружба»).

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі