Київська обласна служба зайнятості інформує

Written on . Posted in центр зайнятості

Служба зайнятості – роботодавцям

Підвищити стандарти та вийти на новий рівень забезпечення підприємств кадровим потенціалом пропонують у обласній службі зайнятості. Зокрема це:

Електронний кабінет роботодавця https://kir.dcz.gov.ua/cabinet, створений для зручності роботи та економії часу роботодавців. Кабінет дає змогу переглянути стан укомплектування заявлених вакансій, історію направлень центром зайнятості шукачів роботи, виконання договорів на громадські та на роботи тимчасового характеру, надані звіти за встановленими формами.

Рекрутинг. Форма підбору кадрів на засадах рекрутингу дозволяє підібрати персонал під замовлення роботодавця оперативно та з індивідуальним підходом.

Також у обласній службі зайнятості ведеться щоденна інформаційно-консультаційна підтримка роботодавців. Заходи проходять у вигляді семінарів, скайп-конференцій, виїзних заходів в ОТГ, на яких інформують про:

✔правові та організаційні засади Закону “Про зайнятість населення”, у тому числі, щодо вирішення питань зайнятості осіб з інвалідністю, осіб з числа ВПО, учасників ООС;

✔можливості отримання мікрогрантів на розвиток бізнесу;

✔порядок надання компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування ВПО;

✔важливість легалізації зайнятості;

✔особливості подання звітності.

Для стимулювання розвитку підприємництва, підтримки малого та середнього бізнесу у Києво-Святошинському районному, Білоцерківському міськрайонному та Переяслав-Хмельницькій міськрайонній філії Київського обласного центру зайнятості працюють Центри розвитку підприємництва – сучасна технологія єдиного середовища підтримки всіх бажаючих започаткувати та розвивати власну справу. Повний спектр послуг для започаткування власної справи – консультації та тренінги з профорієнтації, надання консалтингових послуг у сфері бізнес-планування, ведення та розвитку власної справи, інвестиційна та кредитна підтримка, сприяння у пошуку партнерів, надання консультацій та допомоги від соціальних партнерів – і все це на безоплатній основі  можуть отримати мешканці Київщини. Єдиний бізнес-простір – Центр розвитку підприємництва дозволяє отримати підприємцям не тільки поради та консультації, а й сприяє у пошуку необхідних приміщень, устаткування, надає допомогу в оформленні всіх необхідних дозволів та документів.

Роботодавці мають можливість самостійно розміщувати вакансії на сайті Державної служби зайнятості: https://www.dcz.gov.ua/ та через: чат-бот Державної служби зайнятості @DCZWorkNowBbot; заповнення форми: https://u.to/dPMWHA. Одразу після модерації вакансія з’явиться на сайті і почнеться підбір кандидатів!

Ви роботодавець та бажаєте знайти кваліфікованих фахівців? Тоді не втрачайте час та звертайтеся до відділу організації надання послуг роботодавцям Київського обласного центру зайнятості за номером  (044) 296-14-27 або до найближчого центру зайнятості за місцем вашого перебування. Контакти тут https://surl.li/clyqi

А також:

Отримайте онлайн консультацію за допомогою телеграм-каналу Київського обласного центру зайнятості: https://t.me/+fnLlSCkuIls1ZjVi

Чат-бот Київського обласного центру зайнятості: @test1874661bot

Пропонуємо ознайомитися з інформацією щодо актуальних подій та змін у роботі Київської обласної служби зайнятості на наших

 Фейсбук-сторінці:  https://www.facebook.com/kyivobl

 Інстаграм-сторінці: https://www.instagram.com/kobl_cz/

 на сайті Київського ОЦЗ  https://kir.dcz.gov.ua/.

Запрошуємо до співпраці.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі