Відбулася апаратна нарада

Written on . Posted in нарада

?Відбулася щотижнева апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів Васильківської міської ради, комунальних підприємств, управляючих компаній, медичних установ і старост, яку провів секретар Васильківської міської ради Богдан Шевчук.
Увага була приділена важливим питанням життєдіяльності жителів Васильківської громади, зокрема, підготовки до опалювального сезону, освіті, вакцинації, нарахуванням за комунальні послуги.
Коротко про головне.

?У загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах громади постійно проводяться інструктажі з дітьми щодо правил безпеки під час повітряної тривоги. Діти досить згуртовано поводять себе під час звучання сирен та разом з вчителями швидко переміщуються до укриттів.
Вже завершені всі ремонтні роботи укриття в ДНЗ №9 і з 26.09. в цьому дошкільному закладі відкриються додаткові групи на 45 дітей.
Планується також відкриття додаткових груп у Застугнянській ЗОШ після проведення всіх робіт по облаштуванню приміщення для укриття.
?В зв’язку з різким похолоданням рівень захворюваності на COVID зростає. Рекомендуємо при появі симптомів вірусу, за можливості, зробити тест на COVID-19: отримати направлення на безкоштовне тестування, як і раніше, можна у сімейного лікаря. Поки немає результатів тесту, краще обмежити контакти з іншими людьми. Не відкладайте отримання щеплення від коронавірусу: як базового курсу, так і бустерної дози. Важливо захистити себе перед початком епідемічного сезону, коли традиційно зростає кількість вірусних захворювань.
?Щоденно здійснюються заходи з підтримки найбільш вразливих верств населення громади в умовах війни, в тому числі і внутрішньо переміщених осіб, яких, станом на сьогодні, вже зареєстровано 4293 (починаючи з 24 лютого 2022 року).
?Щодо нарахувань за комунальні послуги.
Введення воєнного стану в Україні не звільняє громадян від сплати за спожиті послуги.
Щодо нарахування плати за комунальні послуги (послуги з постачання теплової енергії, постачання гарячої води, централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, поводження з побутовими відходами) та послугу з управління багатоквартирними будинками споживачам, в яких було зруйновано житло.
?У разі, якщо житло споживача зруйновано внаслідок ведення воєнних (бойових) дій і, відповідно, комунальні послуги та послуга з управління багатоквартирними будинками з цих причин споживачеві не надаються (не надавалися), плата за ці послуги також не нараховується.
?Наказом Мінрегіону від 26.03.2022 № 61 було внесено зміни до Методики розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг, визначивши особливості розподілу комунальних послуг під час дії воєнного стану в Україні, зокрема застосування коригуючого коефіцієнту, що враховує зміну споживання та надання комунальних послуг в населеному пункті на період дії воєнного стану;
?не стосується послуги з постачання теплової енергії, оскільки навіть при відсутності споживача у приміщенні, його домівка (житлове приміщення чи квартира) опалювалися (послуга з постачання теплової енергії надавалася);
?не стосується послуги з управління багатоквартирним будинком, оскільки оплачуючи дану послугу власники (співвласники) беруть участь в утриманні спільного майна, що їм належить, та зобов’язанні згідно із законодавством відшкодовувати витрати, пов’язані з утриманням багатоквартирного будинку.
Таким чином, споживачі послуг з управління багатоквартирними будинками мають оплачувати ці послуги, якщо вони фактично надаються управителем для відповідного будинку.
?Управління культури, туризму та охорони культурної спадщини продовжує проведення заходів для дітей та дорослих.
Так, заходи для маленьких читачів проводяться щопонеділка у міській бібліотеці. Щовівторка та щочетверга проходять курси з вивчення та удосконалення української мови. Розважально-ігрова програма для дітей, яку проводять щоп’ятниці, за несприятливих погодних умов, буде перенесено в приміщення. Слідкуйте за інформацією.
?З 17 вересня на території Васильківської громади розпочав свою роботу волонтерський табір Будуємо Україну Разом (БУР), який протягом тижня допоможе створити в місті Василькові зону відпочинку для молоді – громадський простір з дерев’яними меблями.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі