Щотижнева апаратна нарада.

Written on . Posted in нарада

Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів Васильківської міської ради, комунальних підприємств, управляючих компаній, медичних установ, старост.

З головного.
?Розпочався новий навчальний рік. Освітні заклади нашої громади поповнили 548 учнів 1-х класів. Також, цьогоріч ми прийняли в освітянську родину 42 дитини внутрішньо переміщених осіб. Розпочинають свою роботу і дошкільні навчальні заклади, зокрема ДНЗ №5 і дитячий садок при Погребівській гімназії. Заклади освіти продовжують заходи з облаштування найпростіших укриттів, в тому числі і в ДНЗ. Тому плануємо ще відкрити чергові групи в дитячих садочках №9 та в с. Митниця і Застугна.
?Розпочалися роботи з відновлення пошкодженого майна. Зокрема, роботи по заміні віконних конструкцій та вхідних дверей вже на завершальній стадії в будинку №52 по вулиці Декабристів. Завезені конструкції і розпочинаються роботи по заміні в будинку №48. Почергово буде проведено відновлення в усіх пошкоджених будинках.
?З сьогоднішнього дня буде поетапно відновлено вуличне освітлення і буде працювати до 22:00 години. В рамках режиму світломаскування в часи комендантської години воно буде відключатись.
?Продовжується будівництво модульного містечка. Активно ведуться роботи, проводяться заходи з благоустрою та облаштування території, маємо все зробити вчасно, якісно.
?Також просимо не забувати, що з настанням осені та доволі прохолодних днів збільшились випадки захворювання на COVID. Станом на сьогодні госпіталізовано 11 людей. Вакцинуйтесь і бережіть своє здоров’я.
 
 

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі