Повідомлення про оприлюднення проекту документу державного планування містобудівної документації та звіту про стратегічну екологічну оцінку “Детальний план території в районі вулиць Соборна та Миколи Гоголя в м. Василькові Київської області”

Written on . Posted in Архітектура

На виконання статей 2, 19 та 21 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, статті 12 Закону України “Про стратегічну екологічну оцінку”, п.5 постанови Кабінету міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 “Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні” з метою одержання та врахування громадських інтересів у процесі стратегічної екологічної оцінки, виконавчий комітет Васильківської міської ради Київської області інформує про оприлюднення проекту документу державного планування містобудівної документації та звіту про стратегічну екологічну оцінку “Детальний план території в районі вулиць  Соборна та Миколи Гоголя в м. Василькові Київської області”.

   Підстава розроблення містобудівної документації: «Детальний план території в районі вулиць Соборна та Миколи Гоголя в м. Василькові Київської області» розроблений інститутом  ДП УДНДІПМ «ДІПРОМІСТО» імені Ю.М. Білоконя за договором від 15.12.2021р.                       № 665-02-1-2021р. на підставі рішення Васильківської міської ради Київської області від 26.11.2021р. № 01.10-09-VІІI та у відповідності до завдання, затвердженого замовником.

Замовник містобудівної документації: виконавчий комітет Васильківської міської ради Київської області.

Розробник містобудівної документації: Державне підприємство “Український державний науково-дослідний інститут проектування міст “ДІПРОМІСТО” імені Ю.М. Білоконя.

  Склад проекту:

І. Графічні матеріали: Схема розташування території детального плану в системі  планувальної структури міста; План існуючого використання території; Схема існуючих планувальних обмежень у використанні земель; Опорний план; Проектний план; Схема прогнозованих планувальних обмежень у використанні земель; План червоних ліній; План функціонального зонування території; Схема транспортної мобільності та інфраструктури; Схема інженерного забезпечення території; Схема інженерної підготовки, благоустрою території та вертикального планування; Креслення поперечних профілів вулиць.

ІІ. Текстові матеріали: Пояснювальна записка з графічними матеріалами; Основні положення; Розділ «Охорона навколишнього природного середовища» (звіт про стратегічну екологічну оцінку).

  1. Повна назва документа державного планування (далі ДПТ), що пропонується та стислий виклад його змісту: «Детальний план території в районі вулиць Соборна та Миколи Гоголя в  м. Василькові Київської області». Метою розроблення проекту є визначення планувальної структури, функціонального призначення та параметрів забудови території, з метою розміщення об’єктів будівництва на території в районі вулиць Соборна та Миколи Гоголя в м. Василькові Київської області.
  2. Орган, котрий приймає рішення про затвердження ДПТ: Васильківська міська рада Київської області.
  3. Процедура громадського обговорення та строки подання пропозицій і зауважень у процесі здійснення стратегічної екологічної оцінки здійснюється відповідно до ЗУ “Про стратегічну екологічну оцінку”, а саме:

а) дата початку та строки здійснення процедури: з дня опублікування 30 календарних днів;

б) способи участі громадськості: надання пропозицій і зауважень до закінчення терміну громадського обговорення ( з дня опублікування 30 календарних днів) на поштову адресу: umakri@ukr.net

Проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів  у проектах містобудівної документації здійснюється із врахуванням вимог Закону України “Про стратегічну екологічну оцінку” та постанови Кабінету міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 “Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні”.

Громадськість – одна чи більше фізичних або юридичних осіб, їх об’єднання, організації або групи, зареєстровані на території, на яку поширюється дія документа стратегічного планування (ст.1 Закону України “Про стратегічну екологічну оцінку”).

Пропозиції громадськості приймаються у письмовому вигляді (в тому числі й електронному вигляді) із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів і правил;

в) дата, час і місце проведення громадських слухань: буде повідомлено додатково після  закінчення громадських обговорень.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адреса, за якою можна ознайомитися з проектом ДПТ, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується ДПТ:  із документом державного планування місцевого рівня (містобудівна документація) «Детальний план території в районі вулиць Соборна та Миколи Гоголя в м. Василькові Київської області» та звітом про стратегічну екологічну оцінку (розділ “Охорона навколишнього середовища”) можливо ознайомитись в приміщенні Управління містобудування, архітектури та контролю за розвитком інфраструктури Васильківської міської ради.

ґ) орган до якого подаються зауваження та пропозиції, поштова, електронна адреса та строки подання зауважень і пропозицій: Управління містобудування, архітектури та контролю за розвитком інфраструктури Васильківської міської ради, вул. Шевченка, 6,       м. Васильків,  Київська обл., 08601, umakri@ukr.net. Зауваження та пропозиції подаються на протязі 30 календарних днів з дня опублікування.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується ДПТ: Виконавчий комітет Васильківської міської ради Обухівського району Київської області.

  1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту ДПТ: відсутня.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі