Апаратна нарада

Written on . Posted in Міський голова, нарада

Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела робочу нараду з керівниками структурних підрозділів Васильківської міської ради, комунальних підприємств, управляючих компаній, медичних установ, старост. Обговорили нагальні питання з забезпечення нормальної життєдіяльності громади та її мешканців.

?Коротко з головного.
✅МЕДИЦИНА. Від сьогодні, з 01 серпня, українці зможуть отримати антибіотики тільки по електронному рецепту. Запуск е-рецепту на антимікробні препарати відбувається в рамках перехідного періоду. Це означає, що лікарі, які поки не працюють в електронній системі охорони здоров’я, будуть виписати пацієнту паперовий рецепт. Однак, ця норма буде діяти до кінця року. Зауважу, що рецепт на антибіотики не є чимось новим. Відсьогодні лише додається новий цифровий інструмент.
Також, сьогодні наш центр вакцинації отримує вакцину Pfizer. Тому, кому необхідно зробити бустерну дозу щеплення, пункти вакцинації чекають, адже COVID-19 нікуди не подівся і щодня статистика на захворювання тільки зростає. Вакцинуйтесь і бережіть своє здоров’я.
✅ПІДГОТОВКА ДО ЗИМИ. В рамках підготовки до опалювального сезону 2022/2023 в нашій громаді, комунальне підприємство отримало новий водогрійний котел потужністю 4 МВт, який буде змонтований на котельні підприємства. Тарифи на тепло підвищуватись не будуть, але, звичайно, в умовах війни, нам прийдеться економніше використовувати тепло, адже ми не знаємо, що готує нам завтрашній день. Такі реалії нашого сьогодення.
✅РОБОТА З ВПО. Управління соціального захисту населення щоденно реєструє внутрішньо переміщених осіб, які вимушено приїжджають до нашої громади з територій, де ведуться активні бойові дії. На сьогодні це Миколаївщина, Харківщина, Луганщина, Донеччина. Станом на сьогодні зареєстровано 3824 ВПО, яким видається допомога, проводяться тренінги, долучають людей до різноманітних проєктів, проводять майстер-класи.
✅МОДУЛЬНЕ МІСТЕЧКО. Ми активно продовжуємо займатись питанням будівництва модульного містечка для постраждалих родин нашої громади, житло яких було зруйноване ворожими ракетами та для вимушених переселенців. Наразі вже визначено місце розташування, проходять необхідні для будівництва процедури. На визначеній території буде проведено відповідний благоустрій для комфортного тимчасового проживання людей.
✅БЛАГОУСТРІЙ. Питання з відсутністю сміттєвих баків тимчасове. Їх повернуть на визначені місця. Прохання до мешканців віднестись до тимчасових незручностей з розумінням і не створювати стихійні сміттєзвалища де заманеться, не виставляти з приватних домоволодінь пакети на проїзній частині доріг, є визначені графіки, які публікуються на сторінках Facebook. Давайте любити своє місто і себе в місті.
✅КУЛЬТУРА. Для дітей нашої громади працівниками культури проводяться різноманітні заходи. Міська дитяча бібліотека запрошує на цікаві читання та майстер-класи, щосереди у сквері Т. Шевченка будуть проводитись цікаві заходи на зеленій зоні. Запрошую батьків з дітками долучатись та з користю проводити прогулянки.
Всім тихого дня і продуктивного робочого тижня.
✊Працюємо на Перемогу!
 

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі