НОВИЙ РОБОЧИЙ ТИЖДЕНЬ ВАСИЛЬКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ РОЗПОЧАВСЯ ПРОВЕДЕННЯМ АПАРАТНОЇ НАРАДИ

Written on . Posted in Міський голова, нарада

?Васильківський міський голова Наталія Баласинович сьогодні провела робочу нараду з керівниками структурних підрозділів Васильківської міської ради, комунальних підприємств, управляючих компаній, медичних установ, старост. Були розглянуті поточні питання, а також ті, що на постійному контролі.☝️

?Комунальними службами щоденно проводиться робота із безперебійного забезпечення населення послугами з водопостачання, водовідведення, вчасного вивезення сміття, а також виконанню робіт комунальних господарств в підготовці до осінньо-зимового періоду.
Дбаючи про чистоту нашої громади, Наталія Олександрівна акцентувала увагу керівників відповідних профільних служб на добросовісному проведенні усіх заходів із благоустрою території як у місті, так і у сільських населених пунктах.
?Щоденно здійснюються рейди працівниками Муніципальної варти вулицями громади щодо виявлення порушників комендантської години та громадського порядку.
?Щоденна велика робота проводиться щодо питань відновлення житлових будинків та будівель соціальної інфраструктури, пошкоджених та зруйнованих у результаті збройної агресії рф,
Для оперативної роботи з громадськістю був створений інформаційно-аналітичний центр, який надає консультативну та організаційно-методичну допомогу з ряду питань відновлення будинків, проводить прийоми та зустрічі з мешканцями зруйнованих та пошкоджених будинків.
?Станом на сьогодні до центру вже звернулося 32 особи.
Подані документи на будівництво приватного будинку по вул. Патріотична, 32 та 32-а. Здійснено інструментальне обстеження та виготовлено технічний звіт по житловим будинкам по вул. Декабристів, 42,46.
Також, станом на сьогодні, Департаментом регіонального розвитку узгоджено перелік 15-ти об’єктів для фінансування з резервного фонду державного бюджету (заміна вікон, вхідних дверей) – з урахуванням пріоритетності категорій громадян, які мають бути забезпечені житлом. По п’яти об’єктах узгоджено проведення капітального ремонту.
Важливо, сьогодні, 25.07.2022 буде здійснено повторні заміри віконних та вхідних блоків по житловому будинку по вул. Декабристів, 48, а 26-28.07.2022 – відбудуться заміри по житловим будинкам по вул. Декабристів, 46,50,52.
 

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі