Апаратна нарада під головуванням Васильківського міського голови Наталії Баласинович

Written on . Posted in Міський голова, нарада

Друзі, розпочинаємо новий робочий тиждень. ?
Дякуємо нашим військовим? за цілодобовий щоденний захист, завдяки Вам ми можемо працювати і забезпечувати життєдіяльність громади в різних сферах обслуговування.
?Сьогодні провела робочу нараду з керівниками структурних підрозділів Васильківської міської ради, комунальних підприємств, управляючих компаній, медичних установ, старост, на якій були розглянуті найголовніші питання сьогодення. Це й початок опалювального сезону, освітні питання, вивезення твердих побутових відходів, удосконалення систем оповіщення та інші.

?Щодо початку опалювального періоду 2022-2023 рр.
Вже складені акти на відновлення зруйнованих котелень, які забезпечують теплом більшу частину міста, а також обладнання, яке зазнало руйнації внаслідок влучання ракет. Триває заміна теплотрас та колодязів.
Щодо тарифів на тепло.
Жодного підвищення тарифів на теплопостачання в новому опалювальному 2022-2023 сезоні НЕ ПЕРЕДБАЧАЄТЬСЯ. Тариф залишиться таким, який був до 24 лютого 2022 року.
?ВАЖЛИВИМ ПИТАННЯМ сьогодні залишається початок нового освітнього процесу, яким він буде?
Протягом минулих тижнів спеціально створена комісія проводить обстеження навчальних закладів щодо приведення до відповідних вимог підвальних приміщень як найпростіших укриттів. Хочу зазначити, що практично всі наші освітні заклади будувались дуже давно, і, звичайно, щоб привести в належний стан всі підвали, потребує багато і часу, і капіталовкладень. Тому якісь прогнози робити ще рано. Однозначно знаю одне, я прислухаюсь до думки батьків, бо я сама мама, і, в першу чергу, я буду думати про безпеку дітей та педагогічного персоналу.
?ЩОДО СИТУАЦІЇ, яка склалася в нашій громаді з вивезенням твердих побутових відходів.
Жодним чином зараз не хочу нікого виправдовувати. Компанія «Гідроресурс» надавала свої послуги більше року, були облаштовані сміттєві майданчики в місцях постійних сміттєзвалищ. Ніхто не був готовим до роботи в умовах війни. Тому, багато чинників сприяло тому, що компанія «Гідроресурс» більше не змогла працювати – це і не своєчасна оплата послуг, підвищення тарифів на пальне, звільнення працівників.
Зараз ми залучили іншу компанію. Ще опрацьовуються і узгоджуються графіки вивезення сміття, особливо в приватному секторі. ПРОШУ ВАС з розумінням поставитись до тимчасового форс-мажору. Все буде добре.
Всі інші питання щодо вартості та реквізитів буде надано згодом. Роз’яснення буде доведено до кожного жителя громади. Дякую всім за розуміння.
?ВАЖЛИВИМ ПИТАННЯМ є також системи оповіщення повітряної тривоги.
Звичайно, ніхто з нас не був готовим до того, що ми покоління 21 століття будемо жити в умовах повномасштабної війни у своїй державі.
Тому, ми будемо удосконалювати систему оповіщення, щоб усі, навіть найвіддаленіші куточки нашої громади чули сирени і всі мешканці змогли вжити заходів для своєї безпеки.
Також, проводиться робота відповідними службами щодо роз’яснювальних листівок на всій території Васильківської громади про найближчі найпростіші укриття під час перебування на вулиці, в магазинах, соціальних будівлях, тощо.
❗️Вкотре хочу підкреслити, що громада продовжує жити в умовах воєнного стану – це вимагає від нас усіх ще більшої відповідальності, усі області піддаються щоденним ракетним атакам. ❗️Тому, наголошую на важливості дотримання правил безпеки під час повітряної тривоги. Не нехтуйте цими правилами, бережіть себе та своїх близьких!
?МЕДИЦИНА. Всі медичні заклади працюють. Надається кваліфікована допомога пацієнтам, які звертаються до лікарів. Щоденно фіксуються випадки на covid-19. Тому, слідкуйте за своїм здоров’ям та елементарними правилами гігієни. Триває вакцинація. Щоб зробити щеплення, всі бажаючі можуть звернутися до медичних закладів громади.
З 1 серпня запрацює система електронних рецептів на антибіотики. Без рецепту лікарів аптеки не зможуть продавати цей вид медичних препаратів.
Працюємо на Перемогу!!!✊
 

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі