Соціальна сфера сьогодні важливий напрямок роботи з внутрішньо переміщеними особами та громадянами, які опинились у складних життєвих обставинах.

Written by 1 admin on . Posted in соціальний захист

👉З перших днів війни ведеться облік громадян, які приїхали до нашої громади з окупованих територій та територій, де ведуться активні бойові дії.
На сьогодні зареєстровано 3️⃣7️⃣8️⃣1️⃣ внутрішньо переміщених осіб. Всі вони можуть тепер спокійно реєструватись і отримувати всі послуги, передбачені законодавством.

З кожним з них фахівці Управління соціального населення проводять консультації щодо надання необхідної допомоги та вирішення всіх проблемних питань. Забезпечуємо цих громадян гуманітарною допомогою, речами, дитячим харчуванням, засобами технічної реабілітації.
Допомагаємо з працевлаштуванням та професійним навчанням, в тому числі, залучаючи благодійні організації та фонди.
Також, спеціалісти управління з 15 червня приймають заяви на допомогу від ЮНІСЕФ багатодітним родинам та родинам, які виховують дитину з інвалідністю.
Якщо Вам необхідна консультація з питань оформлення реєстрації, надання допомоги та інше, телефонуйте в Управління соціального захисту населення за номером телефону☎️ (04571) 2-29-61.

Trackback from your site.

Leave a comment