УРЯД ІНІЦІЮВАВ НОВУ ПРОГРАМУ «єРОБОТА»

Written on . Posted in ДІЯ

З огляду на необхідність втримати падіння національної економіки в умовах війни майже з перших днів війни Уряд започаткував програми підтримки бізнесу, насамперед, для тих, хто втратив його через бойові дії. Ознайомитися з усіма ініційованими Урядом формами державної підтримки можна за інтернет-посиланням: https://business.diia.gov.ua/wartime.

В рамках програми «єРобота» передбачено такі напрями підтримки:
– єРобота: Новий рівень, що передбачає надання безповоротної державної допомоги суб’єктам господарювання на створення або розвиток переробних підприємств у формі грантів у сумі до 8 млн грн за умови співфінансування у співвідношенні 70/30, 50/50, 80/20 (держава/підприємець).
– єРобота: Своя справа, в рамках якого суб’єкт мікропідприємництва чи малого підприємництва (фізична особа – підприємець або юридична особа) можуть отримати мікрогрант у розмірі не менше 50 000 гривень, але не більше 250 000 гривень за умови працевлаштування одного-двох працівників.
– єРобота: Свій сад, за яким надається можливість суб’єктам господарювання – юридичним особам та фізичним особам – підприємцям, які провадять діяльність у сфері вирощування сільськогосподарських культур на землях, на які право власності та/або користування підтверджено належними правовстановлюючими документами, отримати гранти для висадки та облаштування нового саду, ягіднику, винограднику площею від 1 до 25 гектарів у розмірі до 400 тис грн на гектар залежно від культури насаджень.
– єРобота: Своя теплиця, що надає право суб’єктам господарювання – юридичним особам та фізичним особам – підприємцям, які провадять діяльність у сфері вирощування сільськогосподарських культур на землях, на які право власності та/або користування підтверджено належними правовстановлюючими документами, на отримання грантів на будівництво модульної теплиці орієнтовною площею 2 гектари (не менше 1,6 гектара та не більше 2,4 гектара) шляхом будівництва (встановлення) модульної теплиці, придбання засобів виробництва (садивний матеріал, насіння, технологічне обладнання), покриття витрат на їх доставку та введення в експлуатацію.
– єРобота: Старт в ІТ, який передбачає реалізацію у 2022 році експерименту з організації навчання осіб за освітніми програмами у сфері інформаційних технологій “Старт в ІТ”.
– єРобота: Стартап, в рамках якого реалізовуватиметься до 1 липня 2024 р. експериментальний проект, який передбачає організацію та проведення на конкурсних засадах відбору стартапів на ранніх етапах для отримання фінансової підтримки у сумі від 750 тис грн до 3 500 тис гривен, визначення та прийняття рішення про переможців зазначеного відбору і надання їм фінансової підтримки, а також здійснення контролю за використанням коштів фінансової підтримки.
Заявки на отримання допомоги за програмою «єРобота» можна подавати через портал «Дія». Порядок надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 р. №738 «Деякі питання надання грантів бізнесу».
Більше інформації за посиланням: https://www.rada.gov.ua/news/razom/225037.html

Trackback from your site.

Leave a comment