апаратна нарада

Written on . Posted in нарада

Сьогодні відбулася апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів Васильківської міської ради, міськрайонних служб та організацій, комунальних підприємств, управляючих компаній, медичних установ, старост, на якій були розглянуті основні питання життєдіяльності громади.
Васильківський міський голова Наталія Баласинович вкотре підкреслила, що громада продовжує жити в умовах воєнного стану – це вимагає від нас усіх ще більшої відповідальності. За вихідні дні російські окупанти випустили по Україні рекордну кількість ракет. У столиці України зазнали руйнувань – багатоповерховий житловий будинок та дитячий садок – є загиблі та травмовані.

❗️Тому, Наталія Олександрівна наголосила на важливості дотримання правил безпеки під час повітряної тривоги. Не нехтуйте цими правилами, бережіть себе та своїх близьких!
?Важливе питання, що розглядалося першочергово – завершення поточного та підготовка до нового навчального року, як для освітян, так і для батьків та учнів.
Начальник управління освіти Лілія Козак, зазначила, що безпека навчання у військовий час є актуальною для кожного з учасників освітнього процесу.
Вона зауважила, що відповідно до рекомендацій Міністерства освіти навчальні заклиди громади готуються до початку нового навчального року в режимі офлайн. Однак, важливою умовою сьогодні є обладнані, відповідно до вимог сховища.
Комісією з обстеження та визначення стану готовності захисних споруд цивільного захисту, які знаходяться на об’єктах закладів освіти проводяться відповідні обстеження.
Нині у деяких школах у наявних підвальних приміщеннях є укриття, проте, більшість із них потребують ремонту, встановлення штучного освітлення, вентиляції, забезпечення запасів води, медикаментів, пледів тощо.
На цьому тижні планується вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту випускникам 2022 року.
?Важливим завданням, що стоїть перед керівництвом громади, залишається наповнення місцевого бюджету, адже саме від виконання цього завдання залежить і функціонування громади, і підтримка обороноздатності нашої країни.
Всі суб’єкти господарювання, приватні особи та підприємці, які працюють на території громади сплачують місцеві податки. Відповідно, з метою наповнення бюджету, проводяться ярмаркові заходи, встановлення атракціонів, тощо.
?Про роботу медицини. Всі медичні заклади працюють. Надається кваліфікована допомога пацієтам, які звертаються до лікарів.
Значно знизився стан захворюваності вірусно-респіраторними інфекціями, в тому числі – covid-19. Триває вакцинація. Щоб зробити щеплення, всі бажаючі можуть звернутися до медичних закладів громади.
?Кривошея В.Є. – Завідувач Васильківського районного відділу лабораторних досліджень – проінформував, що радіаційний фон в громаді знаходиться в межах норми.
?Сук О.М. – Т.в.о. начальника Обухівського РВ ГУ ДСНС України в Київській області– доповів, що проводиться профілактична робота з населенням щодо правильного поводження громадян на водних об’єктах. Також, Олександр Миколайович зазначив, що збільшилася кількість пожеж, тому надважливо, в умовах воєнного стану, дотримуватися всіх правил пожежної безпеки.
?Бурсова Л.П. – Начальник Управління соціального захисту населення – проінформувала, що з 15 червня 2022 року стартував другий етап програми грошової допомоги «Спільно», яку надає Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ). Відтепер участь у програмі зможуть взяти всі родини, які виховують трьох і більше дітей до 18 років, а також ті, хто має принаймні одну дитину з інвалідністю до 18 років. Раніше ЮНІСЕФ надавав допомогу багатодітним родинам, які мають принаймні одну дитину до двох років, а також тим, хто виховує двох і більше дітей, серед яких принаймні одна дитина з інвалідністю.
Подати заявку на програму грошової допомоги можна самостійно на сайті register.unicef.org. Крім того, можна звернутися дд управління соціального захисту Васильківської міської ради, яке персонально реєструє родини, які відповідають критеріям програми.
?Кріпак С. – Спецпідрозділ “Муніципальна Варта” Васильківської МТГ – на минулому тижні об’єднаний патруль поліціянтів Васильківського відділку Національної Поліції, які працюють по програмі «Поліцейський офіцер громади», Патруль військових Обухівського РТЦК та СП, ТРО «Щит Василькова», Спецпідрозділ “Муніципальна Варта” Васильківської МТГ здійснили рейд задля перевірки дотримання громадянами правил комендантської години на території Васильківської громади.
У ході перевірок виявили багато порушників, в результаті – 46 громадян, які нехтували правилами дотримання комендантської години, отримали повістки до воєнкомату.
✅За результатами розгляду актуальних питань життєдіяльності громади, керівникам структурних підрозділів та комунальних підприємств було надано відповідні доручення.

1 2

Trackback from your site.

Leave a comment