До уваги мешканців Васильківської міської територіальної громади!

Written on . Posted in Економіка

Всіх активних та небайдужих мешканців нашої громади запрошуємо до опитування щодо назви торгової марки для майбутнього підприємства комунальної форми власності по виготовленню керамічних та гончарних виробів.

За ініціативою Васильківського міського голови Наталії Баласинович, планується відновити виготовлення видатної Васильківської кераміки, зокрема відомого вже на весь світ Васильківського півника.

Васильківська кераміка завжди була візитівкою нашого міста, має багаторічну історію та багато шанувальників різних національностей. Після того, як світ побачив фото уцілілої шафки з півником зі зруйнованого будинку у Бородянці, Васильківський виріб став символом стійкості під час російської агресії проти України.

Отже, пропонуємо долучитися до визначення назви торгової марки для майбутнього виробництва видатної майоліки!  Надсилайте Ваші креативні оригінальні пропозиції щодо назви підприємства до 03.07.2022 включно на електронну адресу Управління з питань економіки та власності Васильківської міської ради: economic_vasylkiv@ukr.net або пишіть в коментарях до публікації.

Разом – ми сила! Все буде Україна!289668487-732102417987891-325221803258743568-n

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі