Васильківська міськрайонна  філія  Київського обласного центру зайнятості

Written on . Posted in центр зайнятості

Увага! Нова форма звітності № 3-ПН!!

З 07 липня 2022 року діятиме нова форма звітності № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)».

Наказом Міністерства економіки України від 12.04.2022 №827-22 затверджено нову форму звітності № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)» та Порядок її подання. Наказ №827-22 зареєстрований в Міністерстві юстиції України 25.05.2022 за №565/37901 та набирає чинності з 07 липня 2022 року.

Таким чином, з цієї ж дати втратить чинність форма звітності № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)» та Порядок її подання, затверджені наказом Мінсоцполітики від 31.05.2013 №316 (у редакції наказу Мінсоцполітики від 05.12.2016 №1476), які діють наразі.

Відповідно до пункту 4 частини третьої статті 50 Закону України «Про зайнятість населення»,  роботодавці зобов’язані своєчасно та в повному обсязі у порядку, затвердженому центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері зайнятості населення та трудової міграції, за погодженням з центральним органом виконавчої влади із забезпечення реалізації державної політики у галузі статистики, подавати територіальним органам центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері зайнятості населення та трудової міграції, інформацію про попит на робочу силу (вакансії).

Форма звітності №3-ПН заповнюється та подається юридичними особами, фізичними особами-підприємцями, які в межах трудових відносин використовують працю фізичних осіб, за наявності попиту на робочу силу (вакансії) до базового центру зайнятості або філії регіонального центру зайнятості незалежно від місцезнаходження роботодавця з дня виникнення у нього потреби у підборі працівників та/або з дати відкриття вакансії, але не пізніше ніж через три робочі дні з дати відкриття вакансії.
Інформація може подаватися в електронній (з накладенням чи без накладення електронного підпису, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису) або в паперовій формі (із засвідченням підписом керівника/фізичної особи – підприємця або уповноваженої ним(нею) особи).

За більш детальною інформацією звертайтеся до Васильківської міськрайонної  філії  Київського обласного центру зайнятості, за телефоном (04571) 29107

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі