НА ТЕРИТОРІЇ ВАСИЛЬКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ПІДПРИЄМСТВА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОЇ СФЕРИ РОЗПОЧАЛИ ПІДГОТОВКУ ДО НАСТУПНОГО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ

Written by administrator on . Posted in засідання

Підготовка до сталої роботи в осінньо-зимовий період є одним з найважливіших завдань органів місцевого самоврядування, керівників підприємств, установ і організацій.

Сьогодні, 23 червня 2022 року під головуванням секретаря Васильківської міської ради – голови оперативного штабу Богдана ШЕВЧУКА відбулося засідання оперативного штабу з питань підготовки і забезпечення сталого функціонування господарського комплексу та об’єктів соціально – культурного призначення Васильківської міської територіальної громади до роботи в осінньо – зимовий період 2022-2023 року.
Участь в засіданні взяли представники структурних підрозділів Васильківської міської ради та члени сформованого оперативного штабу.
Також до робочого засідання долучився представник Управління Держенергонагляду у Київській області.
У процесі роботи розглянули низку питань, які стосувались, зокрема: проведення обстежень інженерних мереж і об’єктів житлово-комунального господарства, господарського комплексу і установ бюджетної сфери; виконання заходів з підготовки та безаварійної роботи житлово-комунальних підприємств згідно з чинними нормативно-правовими актами; виконання капітального та поточного ремонтів житлових будівель, газового та електросилового обладнання, мереж водопостачання і водовідведення, котелень; забезпечення повної оплати житлово-комунальних послуг тими установами, що фінансуються з місцевих бюджетів, не допускаючи виникнення заборгованостей тощо.
Спільно з Васильківським підрозділом АТ „Київоблгаз” організували реалізацію спільних заходів задля збільшення потужностей проблемних мереж, аби забезпечити населення та установи бюджетної сфери безперебійним газопостачанням.
Робоча зустріч пройшла плідно та продуктивно, тож віримо, що не зважаючи на всі ті труднощі, через які зараз проходить наша держава, опалювальний період 2022 – 2023 років розпочнеться вчасно та пройде належним чином.
Під час проведення засідання було наголошено на тому, що всі затверджені заходи з підготовки об’єктів до роботи у опалювальному періоді мають бути завершені в термін до 1 жовтня 2022 року.
IMG-1731

IMG-1723

Trackback from your site.

Leave a comment