Апаратна нарада

Written by administrator on . Posted in нарада

Васильківський міський голова Наталія БАЛАСИНОВИЧ провела робочу нараду з керівниками структурних підрозділів Васильківської міської ради, комунальних підприємств, управляючих компаній, медичних установ, старост.

В ході апаратної наради підведено підсумки роботи за минулий та окреслено напрямки діяльності на поточний тиждень.
Зокрема, обговорили нагальні питання з організації робіт по благоустрою в громаді, належного стану вивезення сміття та облаштування сміттєвих майданчиків.
Продовжується робота з вимушеними переселенцями та родинами, які опинились у складних життєвих обставинах. Надаються соціальні та психологічні послуги. На обліку перебуває 3650 внутрішньо переміщених осіб.
На даний час проводиться робота з відповідними організаціями щодо проведення інструментального обстеження будинку 42 по вулиці Декабристів, з метою подальшого виготовлення проекту будівництва.
На державному рівні триває робота над Програмами відновлення будівництва багатоповерхових житлових та приватних будинків.
На території Васильківської міської територіальної громади проводиться робота з будівництва модульних будинків, які дозволять тимчасово розмістити близько 300 осіб, що залишилися без житла.
Про роботу галузі освіти.
Випускникам 9-х класів на поточному тижні будуть вручені свідоцтва про освіту.
Триває підготовка до нового навчального року.
Вживаються відповідні заходи щодо приведення в належний стан сховищ у всіх навчальних закладах, де вони є.
ПРО ДОТРИМАННЯ КОМЕНДАНСЬКОЇ ГОДИНИ
Наталія Олександрівна вкотре підкреслюила, що громада продовжує жити в умовах воєнного стану. Це вимагає і посиленої відповідальності, і поміркованості, і значно більших зусиль.
Тому, міський голова доручила відповідним службам проводити інспектування вулиць щодо дотримання комендантської години.
Нагадуємо, що на території Васильківської громади комендантська година діє з 23.00 до 05.00 год.
За результатами розгляду актуальних питань життєдіяльності громади, керівникам структурних підрозділів та комунальних підприємств було надано відповідні доручення.
Будьмо відповідальними і впевненими у перемозі наших ЗСУ!
Вдалого робочого тижня!
5

34 2 1

Trackback from your site.

Leave a comment