Про передачу житла в оренду внутрішньо переміщеним особам або особам, які проживають у деокупованих населених пунктах,

Written on . Posted in УЖКГББ

Державною спеціалізованою фінансовою установою «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» (далі – Держмолодьжитло) проведено закупівлю житла (17 квартир у м. Бориспіль та 1 квартира у м. Вишгород) для подальшої передачі в оренду внутрішньо переміщеним особам або особам, які проживають у деокупованих населених пунктах, не мають і не мали статусу внутрішньо переміщених осіб (не зареєстровані та не були
зареєстровані як внутрішньо переміщені особи), житло яких
зруйноване/пошкоджене внаслідок збройної агресії Російської Федерації.Порядок придбання житла з метою наступної передачі такого житла в
оренду (найм) (далі – Порядок) затверджено рішенням правління
Держмолодьжитло від 18.05.2022 протоколом № 49.
Відповідно до Порядку, на першому етапі, за пропозиціями органів
місцевого самоврядування деокупованих територій, Київською обласною військовою адміністрацією було сформовано Перелік осіб, які мають першочергове право на отримання житла в оренду, зокрема, з числа багатодітних сімей, житло яких було зруйновано чи пошкоджено внаслідок збройної агресії Російської Федерації.
Під час безпосереднього спілкування з особами, які були включені до
Переліку, виявилось, що деякі сім’ї відмовляються від запропонованих квартир, тому виникла необхідність додаткового відбору осіб, які потребують тимчасового житла.
Пропонуємо ознайомитися з Переліком квартир, які придбаваються Держмолодьжитло для передачі в оренду та Порядком придбання житла з метою наступної передачі такого житла в оренду (найм) та у разі зацікавленості звернутися до управління житлово-комунального господарства благоустрою та будівництва Васильківської міської ради за номером телефону 054-71-2-50-61.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі