апаратна нарада

Written on . Posted in нарада

Васильківський міський голова Наталія БАЛАСИНОВИЧ провела щотижневу апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів Васильківської міської ради, комунальних підприємств, управляючих компаній, медичних установ, старост.

Обговорили нагальні питання з забезпечення нормальної життєдіяльності громади та її мешканців.
Щодня наші структурні підрозділи виконують покладені на них обов’язки задля нормального функціонування всіх важливих інфраструктурних об’єктів.
Працюють наші соціальні служби, управління соціального захисту населення. Загалом, управління соціального захисту здійснює у повній мірі свої зобов’язання перед людьми, що стоять на обліку. Видається допомога, вчасно здійснюються виплати та надаються пільги, проводиться робота з переселенцями та родинами з категорії СЖО, в тому числі і психологічні тренінги.
Щодо благоустрою. Ми повинні підтримувати чистоту нашої громади, тому вкотре наголосила керівникам відповідних профільних служб на добросовісне проведення всіх заходів з благоустрою не тільки центральних вулиць. Звертати увагу на щоденне прибирання зупинок громадського транспорту, у міських парках та скверах, набережній, прибудинкових територіях.
Актуальним є питання ремонту доріг.
Наразі проводимо ямковий ремонт, доручила нашим відповідальним комунальним службам заасфальтувати всі великі ями, які становлять загрозу для водіїв та їх авто. На жаль, роботи з капітального ремонту доріг ми поки що не можемо проводити.
Ми продовжуємо займатись питанням будівництва модульного містечка для постраждалих родин, житло яких було зруйноване ворожими ракетами.
Місцева влада зробила всі необхідні процедури по зруйнованим та частково пошкодженим будинкам в місті. На сьогодні вже є технічний звіт по будинку №42 вул. Декабристів. Цей будинок підлягає реконструкції і відновлення інфраструктури житла буде проводитись за рахунок коштів держави. Але ми всі розуміємо, що скоро ці роботи не розпочнуться, в країні війна, і щодня таких домоволодінь стає більше. Тому ще раз прошу мешканців зруйнованих будинків нашої громади набратись терпіння, місцева влада зі свого боку виконала всі зобов’язання і подала відповідні матеріали до державних структур.
Керівники медичних установ доповіли про надання лікарських послуг військовим, мешканцям громади та вимушеним переселенцям під час особливих умов воєнного стану. В місті працюють усі амбулаторії, лікарі здійснюють прийом хворих, проводяться виїзні медичні огляди в селах нашої громади.
Також, медичні препарати, отримані від «Cap Anamur», зможуть безкоштовно отримати внутрішньо переміщені особи та малозабезпечені сім’ї в аптеці «Cap Anamur», що розташована на 3 поверсі поліклініки.
Ми продовжуємо працювати над покращенням соціально економічного життя в громаді.

288013383-419561373514251-3460955814192117578-n287683241-419561743514214-5234694790629978144-n

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі