Ваcильківська міськрайонна філія Київського обласного центру зайнятості інформує

Written on . Posted in центр зайнятості

2 451 роботодавець співпрацює з Київським обласним центром зайнятості

Київський обласний центр зайнятості продовжує активну співпрацю з роботодавцями Київщини та допомагає їм у підборі підходящих працівників.

Зокрема, станом на 26 травня 2022 року з Київським обласним центром зайнятості співпрацює понад 2 400 роботодавців, які подали 953 вакансії на укомплектування. Майбутнім працівникам готові запропонувати заробітну плату у розмірі до 25 000 грн. Найбільш оплачуваними вакансіями Київщини за останні місяці стали: слюсар з ремонту технологічних установок, оператор лінії у виробництві харчової продукції, складальник покришок, головний конструктор, головний технолог, лікар-невропатолог, лікар-отоларинголог тощо. До 20 000 тис. грн./міс. роботодавці Київщини готові платити водію навантажувача, складальнику-клепальнику, зуборізальнику, оператору автоматичних та напівавтоматичнихліній, верстатів та установок, логісту, дояру, інженеру-механікутощо.

Запрошуємо роботодавців Київщини долучатися до співпраці з Київською обласною службою зайнятості, а також отримати компенсацію витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб.

Де отримати інформацію про вакансії центрів зайнятості?

Вакансії, які подають роботодавці до служби зайнятості, можна отримати у тому центрі зайнятості, в якому ви зареєстровані, переглянути на сайті Київської обласної служби зайнятості за посиланням https://kir.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy або на телеграм-каналі “Робота зараз: Державна служба зайнятості” https://t.me/worknowdcz

Зареєструйтесь в особистому кабінеті, щоб бачити інформацію щодо пошуку роботи, інформаційних заходів служби зайнятості та нарахування допомоги по безробіттю.

Для цього потрібно зайти на наш сайт  https://kir.dcz.gov.ua/ та натиснути жовту кнопку «Персональний кабінет» https://kir.dcz.gov.ua/cabinet

Уважно прочитати інструкцію та послідовно виконати дії, які в ній прописані https://cutt.ly/yt99nm6

Якщо ви все зробили правильно, автоматично буде створено обліковий запис .

Це лише перший етап реєстрації. Поки що у вас обмежений доступ до даних , які мають відображатися в кабінеті.

Далі потрібно зв’язатися з вашим кар’єрним радником. Він внесе в систему унікальний логін, пароль, а також електронну адресу, і лише тоді в персональному кабінеті відображатимуться розділи :

– «Взаємодія зі службою зайнятості»

– «Інформація для пошуку роботи»

– «Відвідування ЦЗ, отримані послуги»

– «Семінари та масові заходи»

– «Нарахування та виплати»

– «Направлення на працевлаштування»

– «Профнавчання»

Наразі статус безробітного надається особам без вимоги до наявності підходящої роботи.

Виплата допомоги по безробіттю призначається з першого дня реєстрації як безробітного в службі зайнятості.

Безробітним, які зареєстровані в центрах зайнятості в районах проведення бойових дій або на тимчасово непідконтрольній Україні території, та звернулися до центрів зайнятості інших районів, нарахування виплати допомоги по безробіттю продовжується з урахуванням даних Державного реєстру застрахованих осіб та Єдиної інформаційно-аналітичної системи Державної служби зайнятості.

Чи можна відмовитись від запропонованої службою зайнятості роботи?

Так.  Але для цього необхідно знати визначені Законом України «Про зайнятість населення» та Законом № 2220- IX від 21.04.2022 року критерії підходящої для Вас роботи.

7 травня 2022 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування сфер зайнятості та загальнообов’язкового державного соціальногострахування на випадок безробіття під час дії воєнного стану» від 21.04.2022 № 2220-IX, в якому зазначено, що для безробітного, який перебуває на обліку більше 30 днів, та для осіб, які не мають професії (спеціальності) і вперше шукають роботу вважається підходящою робота, яка не потребує кваліфікації (спеціальності), професійної підготовки, або робота, що потребує первинної професійної підготовки, зокрема безпосередньо на робочому місці.

Підбір підходящої роботи здійснюється за місцем звернення особи до територіального органу центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері зайнятості населення. Максимальний розмір допомоги по безробіттю не може перевищувати 150 відсотків мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня календарного року.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі