порядок придбання житла з метою наступної передачі такого житла в оренду (найм)

Written on . Posted in соціальний захист

Управління соціального захисту населення Васильківської міської ради повідомляє, що рішенням правління Держмолодьжитла від 18.05.2022 р., протокол № 49 затвердженно порядок придбання житла з метою наступної передачі такого житла в оренду (найм).

Порядок визначає механізм викупу житла з метою його передачі в оренду (найм) особам, які евакуюються із населених пунктів, що розташовані в районах проведення воєнних (бойових) дій (можливих бойових дій), у безпечні райони відповідно до Порядку проведення евакуації у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2013 р. № 841 (внутрішньо переміщеним особам), або особам, які проживають у деокупованих населених пунктах, не мають і не мали статусу внутрішньо переміщених осіб житлові будинки (квартири) яких зруйновано, пошкоджено внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією Російської Федерації.

З метою передачі житла в оренду (найм) Держмолодьжитло придбаває його у власність у відчужувачів (власників житла, замовників будівництва житла тощо) у порядку, встановленому законодавством.

Держмолодьжитло (орендодавець) передає або зобов’язується передати внутрішньо переміщеній особі або особі, яка проживає у деокупованому населеному пункті, не має і не мала статусу внутрішньо переміщеної особи житловий будинок (квартира) якої зруйновано, пошкоджено внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією Російської Федерації, що подала заяву про отримання житла на умовах оренди (найму) орендарю, майно у користування за орендну плату на певний строк.

За більш детальною інформацією звертатись до управління соціального захисту населення Васильківської міської ради за адресою м.Васильків, вул. Володимирська, 25.

1 2

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі