Шановні жителі Васильківської громади!

Written on . Posted in Важливо!

На жаль, після відведення російських військ від територій столиці та Київської області не минула загроза ракетних обстрілів.
22 травня під час повітряної тривоги збили ворожу ракету над Фастівським районом Київщини.

Проте спостерігається тенденція до нехтування правилами безпеки.
Тож, нагадаємо, що повітряна тривога оголошується тоді, коли сили протиповітряної оборони сповіщають про рух ворожих літаків у напрямку повітряного простору України або є підтвердження запуску тактичних/балістичних ракет. Точне місце, куди може влучити ракета, та який населений пункт атакує літак одразу визначити складно, тому сирени вмикають щоразу, як з’являється загроза.
Просимо вас не ігнорувати сигнали повітряної тривоги, почувши сирену – переходьте в укриття, або залишайтеся у надійних місцях, сховищах, своїх домівках і не покидайте їх.
Також, нагадуємо, що категорично заборонено фіксувати і оприлюднювати відео та фото, на яких демонструються факти влучання ворожих снарядів в будь-які об’єкти інфраструктури, це стосується і роботи нашої артилерії, так ви допомагаєте окупантам і наражаєте на небезпеку життя українських військових, місцевих мешканців та своє власне.
Закликаємо не нехтувати застереженнями.
Дбайте про власну безпеку та безпеку своїх рідних!
Все буде Україна!

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі