Щодо реєстрації декларацій відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки

Written on . Posted in Обухівське РУ ГУ ДСНС України у Київській області

У зв’язку з початком збройної агресії російської федерації (далі – рф), на території України введено воєнний стан. Для мінімізації ризиків економічній безпеці держави від рф, ДСНС України на період дії воєнного стану обмежила доступ до порталу електронних послуг (далі – портал) що унеможливлює подачу декларацій в електронному вигляді через портал, у зв’язку із тим, що певна інформація про суб’єкти господарювання з порталу знаходилась у публічному доступі.
Поряд з цим ДСНС України продовжує надавати адміністративні послуги у вигляді реєстрації декларацій відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки (далі – декларація). Подачу декларацій (в паперовому вигляді) для реєстрації можна здійснювати через центри надання адміністративних послуг розташованих на території району в звичному режимі. Після скасування воєнного стану доступ до порталу буде відновлено.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі