Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела робочу нараду

Written on . Posted in Міський голова, нарада

Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела сьогодні робочу нараду з керівниками структурних підрозділів Васильківської міської ради, комунальних підприємств, управляючих компаній, медичних установ.

Обговорили проблемні питання та планування подальшої роботи у галузях.

У ході наради Наталія Олександрівна наголосила на необхідності безперебійної роботи комунальних служб та надання необхідних послуг населенню.

Керівник управління ЖКГ доповіла, що по обстеженню будинків по вулиці Декабристів складено 200 актів, проведені кошториси. На минулому тижні відбулися збори з мешканцями будинків по визначенню місць під будівництво сміттєвих майданчиків. Проводяться заходи з благоустрою вулиць, дорожніх та зелених смуг, паркових зон, скверів, озеленення, висадка дерев тощо.

Управління соціального захисту населення продовжує роботу з вимушеними переселенцями та мало захищеними верствами населення. Станом на 16 травня зареєстровано 3500 осіб з територій, які вимушено покинули свої домівки через обстріли, руйнації та небезпеку. надається допомога  сім’ям вимушених переселенців та сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Лікарі КНП “Васильківська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування” ВМР та Васильківський центр первинної медико-санітарної допомоги  проводять виїзні консультації та обстеження жителів сіл Васильківської міської територіальної громади. Вже проведені виїзди в села В. Вільшанка, Митниця, Кодаки. Заплановано на вівторок 17 травня с. Безп’ятне та четвер 19 травня с. Барахти.

По закінченню наради Наталія Олександрівна зазначила, що громада має продовжувати нормальне функціонування. Підприємства повинні працювати. Керівництво громади, усі профільні управління та відділи працюють у штатному режимі.

За результатами наради Васильківський міський голова Наталія Баласинович дала ряд доручень на виконання начальникам структурних підрозділів міської ради.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі