ВАСИЛЬКІВСЬКА МІСЬКА РАДА ЗАКЛИКАЄ ❗️НЕ ІГНОРУВАТИ❗️ ?СИГНАЛИ ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ

Written on . Posted in Важливо!, Надзвичайні ситуації

Повітряна тривога – це загроза удару з повітря. Коли лунає сигнал повітряної тривоги, ігнорувати його не слід, тому що це точно достовірні дані. Українська протиповітряна оборона щоразу фіксує запуск ракет, однак траєкторію їх визначити непросто.
Ігнорувати їх – це на свій страх і ризик. Необхідно як мінімум відійти подалі від військових об’єктів, які можуть бути цілями. Але як ми бачимо, на жаль, противник завдає ударів і по цивільним об’єктам і спорудам.

Завдання влади – попередити, що летить ракета.
Повітряні сили ЗСУ більшість ракет виявляють, розуміючи звідки здійснюється пуск і напрямок польоту. Якщо вона летить, наприклад, з Криму в напрямку Києва, то по дорозі поетапно включається повітряна тривога. За алгоритмом прораховують, куди вона може влучити. Але зафіксовані й випадки, коли пуски робилися зі стратегічних ракетоносців, навіть з Каспійського моря – це дуже важко відстежити.
Тому в будь-якому разі, коли йде сигнал повітряної тривоги – треба вживати заходів власної безпеки.
Також зауважимо, що точність російських ракет наразі під великим питанням, адже вони можуть втратити ціль і просто впасти на житлові будинки. А оскільки українська ППО збиває ракети, дотримання правил безпеки під час повітряної тривоги може врятувати життя і здоров’я.
Нагадуємо про необхідність спуститися в укриття та слідкувати за повідомленнями телеканалів і радіомовлення.
Пам’ятаймо, що кожна повітряна тривога, яка не закінчується бомбардуванням, – це відмінна робота українських Збройних Сил??.
Бережіть себе!?

Trackback from your site.

Leave a comment

ВІДЖЕТ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ