Щодо роботи центру зайнятості

Written on . Posted in центр зайнятості

Васильківська міськрайонна філія Київського обласного центру зайнятості  інформує, що облік безробітних осіб проводиться з урахуванням Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.09.2018 №792 та постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.2022 № 334 «Деякі питання реєстрації, перереєстрації, припинення реєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, нарахування та виплати допомоги по безробіттю на період дії воєнного стану».

На період дії воєнного стану в Україні, запровадженого Указом Президента України від 24.02.2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», обслуговування громадян, надання інформаційних та консультаційних послуг, пов’язаних із працевлаштуванням, здійснюється фахівцями Київської обласної служби зайнятості відповідно до оперативної ситуації, що склалась в конкретному населеному пункті.

Надання соціальних послуг, підтвердження наміру перебування у статусі зареєстрованого безробітного здійснюється як під час безпосереднього звернення зареєстрованого безробітного до центру зайнятості.

Наразі, пріоритетним завданням Державної служби зайнятості є забезпечення роботою усіх, бажаючих працювати. Разом з тим, активний пошук роботи – це обов’язок усіх зареєстрованих безробітних та одна з обов’язкових умов для отримання допомоги по безробіттю відповідно до вимог статті 44 Закону України «Про зайнятість населення».

Під час надання послуг, пов’язаних із працевлаштуванням, зокрема дистанційно, фахівці Васильківської міськрайонної філії КОЦЗ активно застосовують заходи, спрямовані на самостійний пошук роботи зареєстрованими безробітними, а саме:

  • надають зареєстрованим безробітним інформацію щодо попиту на робочу силу для обрання ними підходящої роботи;
  • складають разом з безробітним індивідуальний план працевлаштування, в якому зазначають заходи щодо самостійного пошуку підходящих та бажаних вакансій у базі вакансій Державної служби зайнятості, на сайтах з пошуку роботи, соціальних мережах, періодичних виданнях тощо;
  • аналізують результати самостійного пошуку роботи, за такими критеріями: використання джерел пошуку; актуальність та релевантність вакансій, які були розглянуті зареєстрованим безробітним; результативність розгляду вакансій та співбесід.

Додатково повідомляємо, що з 10 травня 2022 року Васильківська міськрайонна філії КОЦЗ відновила свою роботу в звичайному режимі:

понеділок – четвер з 8.00 до 17.00,

п’ятниця  з 8.00 до 15.45,

субота, неділя – вихідні дні.

Під час повітряної тривоги прийом громадян не здійснюється.

Телефони Васильківської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості для консультацій:

(063)2347961, (04571)29105, (093)2657124.

Телеграм канал: https://t.me/kievoblcz

Сайт: https://kir.dcz.gov.ua/

Фейсбук:  https://www.facebook.com/kyivobl

Інстаграм: https://instagram.com/kobl_cz?utm_medium=copy_link

Дія: https://diia.gov.ua/services/dopomoga-po-bezrobittyu

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі