Щотижнева оперативна нарада

Written on . Posted in нарада

Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела сьогодні робочу нараду з керівниками структурних підрозділів Васильківської міської ради, комунальних підприємств, управляючих компаній, медичних установ.

✅На початку наради Наталія Олександрівна наголосила: «Дотримуватись усіх заходів безпеки, ❗️не ігнорувати сповіщення ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ❗️, перебувати в цей час в укриттях і до сповіщення «Відбій» не залишати їх. Ситуація напружена по всій Україні, зранку було завдано багато ракетних ударів майже по всій території нашої країни, є значні руйнування і, на жаль, загиблі. Дякуючи нашим ППО, сьогодні зранку, над нашою ТГ було збито ворожі ракети. Велике прохання – не знімайте фото і відео на телефони, не викладайте їх у соціальні мережі. Наші військові роблять все можливе, і навіть неможливе, для нашої безпеки.» – зазначила міський голова Наталія Баласинович.
?ПРО ОБСТЕЖЕННЯ ЗРУЙНОВАНИХ І ПОШКОДЖЕНИХ БУДИНКІВ.
По будинку №42 вулиці Декабристів була проведена експертиза. Проведено обстеження пошкоджених будинків по вулиці Декабристів, 44, 46, 52. Висновки комісії буде передано для нарахування відшкодування.
?БЛАГОУСТРІЙ.
На всій території Васильківської громади проводяться заходи по прибиранню доріг, парків, скверів, місць загального користування, проїзних доріг біля сіл.
Васильківський міський голова Наталія Баласинович доручила працівникам структурних підрозділів долучитись до загального прибирання, висадити квіти, прибрати місця стихійних сміттєзвалищ, залучити підприємців до прибирання прилеглих до торгівельних закладів територій та провести ямковий ремонт частини доріг, які наразі є найбільш небезпечними ділянками для автотранспорту.
Також, привести в належний стан території кладовищ.
❗️Звертаємось до жителів громади з проханням не залишати своє сміття після прибирання могил своїх рідних, зберіть все в сміттєві пакети та винесіть до найближчих сміттєвих баків.❗️
?РОБОТА З ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМИ ОСОБАМИ.
Управління соціального захисту населення продовжує роботу з вимушеними переселенцями. Станом на 25 квітня зареєструвалось 1900 осіб з територій, які піддались ворожим обстрілам. До роботи з вимушеними переселенцями задіяні психологи, надається гуманітарна допомога.
?ОСВІТА.
Всі загальноосвітні навчальні заклади проводять онлайн навчання. Зовнішнього незалежного оцінювання для вступників у 2022 році не буде. Буде затверджено інший алгоритм щодо державної підсумкової атестації для учнів 11 класу та вступу до закладів вищої освіти України у 2022 році.
Керівництво громади, усі профільні управління та відділи працюють у штатному режимі.
?За результатами наради Васильківський міський голова Наталія Баласинович дала ряд доручень на виконання начальникам структурних підрозділів міської ради.

Trackback from your site.

Leave a comment

ВІДЖЕТ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ