ДПС у Київській області інформує

Written on . Posted in Податкова

??Друзі, наразі ми відновили роботу майже всіх ДПІ на території Київської області, які надають адміністративні послуги. Звертаємо увагу, що з урахуванням ситуації, що склалася в окремих районах Київщини, не працюють Центри обслуговування платників наступних ДПІ Головного управління ДПС у Київській області:
Ірпінська, Бородянська, Васильківська, Кагарлицька, Києво-Святошинська та Макарівська. Решта Державних податкових інспекцій працює у звичайному режимі за таким графіком:
✅понеділок-четвер з 08:00 по 17:00, перерва з 12:00 по 12:45;
✅п’ятниця з 08:00 по 15:45; перерва з 12:00 по 12:45.
❗Звертаємо увагу, що сервісне обслуговування, зокрема, надання адміністративних послуг, виконання інших функцій сервісного обслуговування здійснюється органами ДПС незалежно від місця обліку платника податків в умовах дії правового режиму воєнного стану.

⭐Ви також можете скористатися електронними сервісами ДПС та Електронним кабінетом, але є певні обмеження, що зумовлено необхідністю захисту ваших прав.
Отримати інформаційно-довідкові послуги та консультації у Контакт-центрі ДПС можна за тел.: 0-800-501-007 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів). Громадяни, які перебувають за межами України, мають можливість зателефонувати до Контакт-центру зі стаціонарного або мобільного телефону за номером: +380 44 454 16 13.
Фахівці Головного управління ДПС у Київській області продовжують надавати консультації у режимі “гарячих ліній” https://kyivobl.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/579393.html

Trackback from your site.

Leave a comment

ВІДЖЕТ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ