Оперативна нарада

Written on . Posted in Міський голова, нарада

?Сьогодні, 11 квітня 2022 року Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела робочу нараду з керівниками структурних підрозділів Васильківської міської ради, комунальних підприємств, управляючих компаній, медичних установ.

Обговорили проблемні питання та планування подальшої роботи у галузях.
?У ході наради Наталія Олександрівна наголосила на необхідності безперебійної роботи комунальних підприємств та надання необхідних послуг населенню.
?Керівник управління ЖКГ повідомила, що розпочинаються роботи з благоустрою міста та сіл громади.
Міський голова Наталія Баласинович зазначила під час наради: «Потрібно до прибирання в громаді підійти як господарі у своїй домівці. Вивіз сміття, благоустрій громадських місць, а також залучення якомога більше підприємців, мешканців громади, голів ОСББ до прибирання територій – це основне завдання управління житлово-комунального господарства. Навіть в умовах війни місто і села мають бути прибрані».
Заплановано провести ряд заходів з впорядкування вулиць, дорожніх та зелених смуг, паркових зон, скверів, озеленення, висадка дерев тощо.
?Управління соціального захисту населення продовжує роботу з вимушеними переселенцями та мало захищеними верствами населення. Станом на 11 квітня зареєструвалось 1400 осіб з територій, які піддались ворожим обстрілам. До роботи з вимушеними переселенцями задіяні психологи, родинам, які потребують психологічної підтримки, фахівцями надаються індивідуальні консультації.
Наталія Олександрівна надала доручення відповідним структурним підрозділам опрацювати алгоритм дій допомоги мешканцям будинку по вулиці Декабристів, 42 та приватному будинку по вулиці Кірова, які були зруйновані внаслідок попадання ворожих ракет, а також щоденно проводити роботу як з людьми, які потребують житло (внутрішньо переміщені, жителі громади, чиє майно було зруйновано), так і тими особами, які готові надати житло.
?Працюють медичні заклади, всі відділення лікарні в постійному робочому режимі, сімейні лікарі проводять прийом хворих з 09.00 до 14.00 години, працює стоматологічна поліклініка.
?Дистанційне навчання в загальноосвітніх навчальних закладах розпочалося з 04 квітня та триватиме орієнтовно до 10 червня.
?По закінченню наради Наталія Олександрівна зазначила, що громада має продовжувати нормальне функціонування. Підприємства повинні працювати. Станом на сьогодні банківські установи, аптеки, продуктові магазини, пасажирські перевезення працюють у звичному режимі. Необхідні продукти харчування завозяться до місцевих крамниць та ринків.
Керівництво громади, усі профільні управління та відділи працюють у штатному режимі. Проводиться активна робота по життєзабезпеченню мешканців громади та військовослужбовців.
✅За результатами наради Васильківський міський голова Наталія Баласинович дала ряд доручень на виконання начальникам структурних підрозділів міської ради.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі