відбулася щотижнева апаратна нарада

Written on . Posted in нарада

Сьогодні Васильківський міський голова Наталія Баласинович провела чергову щотижневу апаратну нараду за участі керівників структурних підрозділів міської ради, комунальних підприємств.
В першу чергу Наталія Олександрівна проінформувала присутніх про участь у Національному форумі з безпеки та спроможності громад, який відбувся 21 лютого та ключові питання, які розглядались – цифрова трансформація на місцевому рівні, сучасні інструменти та ефективні рішення для розвитку громад та інші. Важливою складовою форуму було обговорення актуальних питань сьогодення про територіальну оборону, рух опору та підготовку громадян України до національного спротиву.

Під час наради проаналізовано поточний стан справ та визначено коло головних завдань на найближчий тиждень. Керівники доповіли про ситуацію на підпорядкованих ділянках роботи та озвучили найнагальніші питання на поточний тиждень.
Директор КП «ККП м. Василькова» Віталій Плескач повідомив, що тривають роботи з ліквідації вибоїн холодним асфальтом.
Для інформації: роботи, які наразі проводяться, це не капітальний ремонт, а тимчасовий. Ямковий ремонт проводиться на головних дорогах міста для безпечного пересування автомобілів.
За сприятливої погоди будуть виконані роботи з укладання нового дорожнього покриття.
За інформацією головного лікаря КНП “Васильківська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування” ВМР Лідії Пацало на стаціонарному лікуванні перебуває 68 пацієнтів з підтвердженим діагнозом на Covid-19.
Звертаємось до громади, вакцинуйтесь, не нехтуйте своїм здоров’ям та здоров’ям своїх рідних.
Керівник управління освіти Лілія Козак доповіла про початок прийому заяв до вступу в перший клас з 1 березня. Весняні канікули розпочнуться з 28 березня.
Керівник відділу цивільного захисту та охорони довкілля Олександр Сокур доповів, що в зв’язку з потеплінням на території Васильківської міської територіальної громади почастішали випадки підпалу трав’яного настилу.
Закликаємо громадян не палити суху рослинність, адже трав’яні пожежі є одним з головних джерел викидів в атмосферу вуглекислого газу, а при сильній трав’яній пожежі гинуть практично усі живі істоти, що живуть у траві та на поверхні ґрунту.
Якщо ви помітили загорання – негайно телефонуйте до служби порятунку за телефоном 101!
Як повідомила керівник управління соціального захисту населення Людмила Бурсова на минулому тижні було проведено виплату учасникам ліквідації на ЧАЕС. На обліку перебувають 772 учасники АТО/ООС.

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі