ТРИВАЄ ФОРМУВАННЯ ПІДРОЗДІЛІВ ТЕРОБОРОНИ

Written on . Posted in Важливо!

Перший відділ (м. Васильків) Обухівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки запрошує жителів Васильківської міської територіальної громади на військову службу за контрактом до підрозділу територіальної оборони.

Службу у військовому резерві проходять громадяни України, які за своїми професійно-психологічними характеристиками і станом здоров’я придатні до такої служби.
Громадяни, які не проходили військову службу, також можуть проходити службу у військовому резерві. Резервістами вони стають одразу після укладання контракту на проходження служби у військовому резерві.
Укласти контракт про проходження служби у військовому резерві можуть громадяни України, віком від 18 до 57 років, незалежно від статі, за винятком осіб, які перебувають в оперативному резерві першої черги (приписані до бойових військових частин).
Важливо, що військовослужбовці та резервісти ТрО виконуватимуть завдання виключно на території районів за пропискою, поза районами ведення бойових дій. Служба у військовому резерві – це можливість одночасно будувати цивільну та військову кар’єру. Резервісти – особи, які проходять службу у військовому резерві Збройних Сил України і призначені для виконання завдань тероборони у мирний час та в особливий період.
Бажаючим громадянам Васильківської міської територіальної громади потрібно звернутися за адресою: м. Васильків, вул. Декабристів 43а (04571) 2-43-45, 2-43-46 – Відповідальна особа: начальник ВОМР-ЗНВ майор Струк Олег Владимирович

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі