онлайн-зустріч з переможцями конкурсу «МолодьТуТ: створи громаду молодіжних перспектив»

Written by administrator on . Posted in Конкурс

Команда Васильківської міської територіальної громади прийняла участь у конкурсі «МолодьТуТ: створи громаду молодіжних перспектив», який був оголошений в серпні 2021 року програмою «Мріємо та діємо».

Злагоджена праця, потужна мотивація та розуміння, які перспективи розвитку молоді є у нашій громаді привели команду Васильківської МТГ до перемоги.

З приємністю повідомляємо, що ми успішно пройшли конкурсний відбір та долучились до когорти учасниць проєкту «МолодьТуТ». Серед сотні проектів, які були подані з усієї України до конкурсної комісії, обрано було лише 14 і Васильківська МТГ у тому числі!
Сьогодні, 18 лютого о 10:00 в кабінеті Васильківського міського голови відбулась перша спільна установча онлайн-зустріч з переможцями.
Проєкт «МолодьТуТ» – це не тільки про відкриття молодіжного простору. Це, перш за все, про розширення можливостей для молоді громади, створення сприятливого середовища, налагодження комунікації та координації в громаді між різними її членами задля впровадження стійких та позитивних змін в системі молодіжної політики.
За підсумками онлайн-зустрічі було обговорено календар орієнтовних дат та ключових етапів реалізації проєкту.
Програма «Мріємо та діємо»впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), MakingCentsInternational (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та ZincNetwork.

Trackback from your site.

Leave a comment