Звернення Васильківського міського голови Наталії Баласинович з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Written on . Posted in Вшанування

Шановні воїни – інтернаціоналісти, ветерани війни в Афганістані, родини загиблих учасників бойових дій!

Цього дня ми вшановуємо тих, кому довелося воювати в інших країнах, брати участь у локальних війнах та у врегулюванні воєнних конфліктів. Ризикуючи своїм життям, ви чесно й мужньо виконували свій військовий обов’язок, забезпечуючи мир та спокій у різних країнах світу.
З кожним роком все далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але священною є пам’ять про відданість присязі наших воїнів під час виконання інтернаціонального обов’язку, про їх рішучість і звитягу. Вони не з чуток знають справжню ціну війні та миру як тоді, так і зараз, усвідомлюючи всю відповідальність за долю прийдешніх поколінь.
Не всім судилося повернутись з далеких чужин. Ми схиляємо голови перед тими, хто пролив свою кров заради забезпечення миру та завжди будемо пам’ятати всіх тих, хто не повернувся.
Низький уклін всім миротворцям, всім нашим героям.
Спасибі Вам за мужність і героїзм, за високу громадянську відповідальність.
Сьогодні, в день Стрітення Господнього, бажаю українським воїнам, ветеранам військової служби та їхнім родинам миру, злагоди, міцного здоров’я, родинного затишку та добробуту!

Trackback from your site.

Leave a comment

Закупівлі